Wyszukiwanie leków online w lokalnych aptekach

Witam,

czy jest możliwość bez odwiedzania wszystkich aptek po kolei przez wyszukanie fraz, znalezienie trudno dostępnych leków, jak np. marka z wyższej półki “Urgo”, bez powodzenia odwiedzałem strony scamy, ceneo znalazł mi 2 apteki w Polsce jedna w jeleniej górze druga pod warszawą … Pytałem np. w Superpharmie to nie mają tej firmy nawet w ofercie co tylko świadczy o ich dobrej jakości. Szukam apteki we Wrocławiu i okolicach, na allegro jest ale wolałbym lokalnie

Inaczej raczej nie znajdziesz jak pytając bezpośrednio / kontaktując się ogólnie.

 

Na hurtownie detaliczne bym nie liczył, gdyż takie są rzadko (ostatecznie to leki, a nie cukier), a po drugie nikt nie odda produktów medycznych za bezcen.

 

Co do wyszukiwania leków on-line, to jeśli nie znalazłeś w ten sposób w internecie - więcej raczej nie zdziałasz. Do ceneo i podobnych porównywarek firmy same muszą się zgłosić i włożyć do nich swoje oferty. Jeśli firmy same tego nie zrobią - ceneo nie zrobi tego za nich. Więc widzisz tylko te firmy, które same postarały się o obecność w porównywarce.

 

Jedyne co przychodzi mi do głowy to popytać w aptekach, czy mogłyby sprowadzić coś takiego na zamówienie. Być może ten produkt jest w hurtowni, wtedy apteka mogłaby ściągnąć parę sztuk.

A może po prostu po tych aptekach podzwoń?