Wyszukiwarka Google nie znajduje haseł

Witam, niestety nie znalazłem żadnego tematu, który by o wyjaśnił mój problem. Jestem nowym użytkownikiem vista. Chcę rozwiązać problem wyszukiwarki google z która mam kłopoty. Strona główna google się uruchamia w IE8 jak i w Firefox, natomiast sama wyszukiwarka haseł nie, po wpisaniu dowolnego hasła pojawia się komunikat aby sprawdzić połączenie lub czy dana strona jest aktywna… coś takiego. Oczywiście wszystkie inne strony internetowe działają, połączenie jest, mogę również kożystac z Live Search. W pasku wyszukiwania IE “znajdź więcej dostawców…” domyślnie jest Live Search, gdy próbowałem dodać nowego czyli - Google - nie mógł mi system zainstalować go ponieważ jakoby plik taki nie istnieje na stronie microsoft dla vista :evil:

Może ktoś z Was miał taki sam problem i wie jak go rozwiązać. Będę zobowiązany :smiley:

Czekam na info.

Dodane 11.03.2009 (Śr) 14:49

widzę, że nie ma mocnych :smiley:

chyba czas na powrót d ostarego ale dobrego XPka

O jakiej wyszukiwarce haseł mówisz bo nie dokońca rozumiem problem. Powrót do xp ka w nmiczym nie pomozę. To już lepiej użyć starej wersji IE

reex ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Przeinstalowałem wczoraj system i powróciłem do IE 7 z płyty VISTA.

Miałem nadzieję, że zakończy to mój problem. Niestety pomyliłem się. Wygląda to następująco.

Dodałem dostawcę wyszukiwarek -> google - w górnym prawym okienku.

I teraz tak:

  1. uruchamiam stronę google.pl - wpisuje dowolne hasło: strona mi się nie otwiera, pojawia się komunikat, jak poprzednio, sprawdź połączenie lub stronę itd…

  2. wpisuję hasło jakie chce odnaleźć w prawym górnym oknie wyszukiwarki, tam gdzie dodałem dostawcę, pojawia się komunikat jak wyżej

  3. wpisuję hasło w pasku wyszukiwarki używając menu START > pasek wyszukiwania > znajdź w internecie > WYŚWIETLAJĄ mi się wyniki na stronie google, działa.

Czy to nie jest trochę dziwne.

Tak samo np. wpisuje adres “www.tlen.pl” w górnym pasku IE7 - strona nie otwiera się pokazuje komunikat jak w poprzednich przypadkach. Jeżeli wpiszę ten sam adres w dolnym pasku narzędzi “łącza” ten sam adres strony otwiera ją, natomiast zalogować się na pocztę nie mogę.

Napewno gdzieś coś blokuje, ale gdzie i jak to zmienić, nie mam pojęcia.

Użyj mozę Firefoxa. Też ma wbudowaną wyszukiwarkę google.

U mnie jest tak samo IE (7 jak i 8(a od jakiegoś czasu chrome)) nie chce mnie zalogować, za to Firefox działa bez zarzutu. :smiley:

To macie coś uszkodzone w systemie lub macie jakiegoś szkodnika albo wasz dostawca internetu nawala bo ja nigdy nie miałem takich problemów a mam IE8 i Opere 10 no i jak miesiąc temu miałem Firefoxa to tez wszystko chodziło niezależnie czy to XP czy to Vista czy to 7.

PS: Komputery macie stabilne ?