Wyszukiwarka nie szuka strony po wpisaniu słów kluczowych

Witam, mam kolejny problem ze stroną , problem zaczął się kiedy zmieniłem cały kod strony (od nowa), a mianowicie obecnie po wpisaniu w “google” słów kluczowych strona nie jest pokazywana w wynikach nawet na bardzo dalekich miejscach (kiedyś była to 1-2 strona na 10 wyników).

Co mnie zdziwiło to to, że strona pojawia się po wpisaniu adresu “xxx”.

Co może być tego przyczyną?

Przyczyną mogą być owe zmiany jakie zaszły na stronie.

Poza tym, strona sypie błędami - a google reaguje na składnię.

Style wypadało by ładować z oddzielnego pliku, podobnie skrypty.

Dodatkowo strona praktycznie nie zawiera wartościowego contentu. Google w małym stopniu lub wcale nie zważa na tag meta keywords. Bardziej jest wyczulony na treść strony i w niej powinny znajdować się słowa kluczowe.

Tutaj już wchodzi się w tematykę SEO - ważny jest Title, Description i właśnie content strony czyli jej treść.

Słowa kluczowe najlepiej by były wyróżnione -najlepiej by znajdowały sie w nagłówkach najwyższego poziomu h1, h2, h3 …ewentualnie w treści wyróżnione strongiem. I parę innych rzeczy.

No i samo pozycjonowanie - katalogowanie strony i te sprawy. Bo narazie jest krucho - pr=0, 7 stron zaindeksowanych, 0 backlinków.

Warto też śledzić co się dzieje ze stroną - pomocne będą google analitycs i www.google.com/webmasters/tools/?hl=pl

masz rację cały kod jest tak “naciapany”…

to chyba wrócę do poprzedniej wersji która działała.

A mam jeszcze jedno pytanie:

czy na stronie musi być meta-tag:

żeby strona była index’owana?

Dołączę się z pytaniem, ponieważ na pozycjonowaniu zbytnio się nie znam. Czy istnieje jakaś możliwość w Google, kolejnego przeindexowania całej witryny? Strona w google jest cały czas widoczna pod starą postacią (w sensie adresów linków itd),a strona ma nową odsłonę i zmieniły się linki.

http://www.google.pl/intl/pl/webmasters/

Totalnemu laikowi w tym temacie zajęło znalezienie tego kilka minut !!

Więc nasuwa się następujący wniosek, że zakładając kolejny temat o swojej stronie chodzi ci tylko o darmową reklamę, tym bardziej że gdzie indziej nawet z tym się nie kryjesz: http://forum.pcformat.pl/thread-196111.html

Więcej kliknięć = więcej wejść na twoją stronę = lepsza pozycja w Google = więcej zleceń = więcej kasy

Regulamin forum serwisu dobreprogramy

Ps: Celowo zmieniłem www na xxx.

Archimond55, powrót do starej wersji nie oznacza automatycznego powrotu pozycji. Raczej będzie trzeba walczyć o wyniki od zera.

Nie, ten tag nie jest konieczny - informację dla robotów równie dobrze mozna zawrzeć w pliku robots.txt

MrPigmej, możesz stworzyć mapę witryny sitemap, dorzucić odpowiednio skonfigurowany plik robots.txt i pingowac stronę, jednocześnie mozesz tę mapę zgłosić bodajże przy uzyciu www.google.com/webmasters/tools/?hl=pl

-potem tylko czekac aż google sobie przeindeksuje.

Dobra,

dzięki api za odpowiedź.

proszę o zamknięcie tematu.

Dzięki api :wink:

po wpisaniu imienia i nazwiska ze slow kluczowych, pojawia sie strona, ale z katalogów w których jest dodana :stuck_out_tongue: najpierw nalezy zadbac o poprawnosc kodu, poprawnos slow kluczowych co do tresci strony, a nastepnie sie zabrac za " pseudopozycjonowanie" zwane przez wielu dodawaj do katalogów. bezsensowne dodawanie do katalogów w wiekszosci przypadkach popsuje pozycje strony :wink: