Wyszukiwarka się nie wyrabia?

Jestem na tym forum nieco ponad miesiąc i już zauważyłam, że niektóre tematy są co kilka dni poruszane od nowa - to jedna strona sprawy.

Druga - że ile razy chcę poszukać jakiejś informacji we wcześniejszych postach, najpóźniej przy drugiej próbie użycia wyszukiwarki pojawia się komunikat “Przepraszamy, ale nie możesz teraz użyć wyszukiwarki. Spróbuj ponownie za kilka minut.” - a wcale nierzadko już przy pierwszej. Także próba sprawdzenia nowych postów czy postów bez odpowiedzi kończy się lekturą powyższego zdania. Nic dziwnego, że tematy się dublują! Co gorsza, w powodzi powtórek giną tematy nowe i ciekawe. Może należałoby zrobić coś z wyszukiwarką?

Przydałyby się także rozwijające się podpowiedzi i - banał - nieco dłuższe okienko do wpisywania poszukiwanych wyrazów.

Taki komunikat pojawia się gdy nie jesteś zalogowana.

Potwierdzam słowa magdalena1999 , niestety tak jest z tą wyszukiwarką. Jest bardzo grymaśna :expressionless:

Nie zgodzę się z hevet , po zalogowaniu również występują z nią problemy.

U mnie też pojawia się "Przepraszamy, ale nie możesz teraz użyć wyszukiwarki"ale zazwyczaj po ponownym odświeżeniu strony wyszukuje…

Gdy taki komunikat Ci się pokaże poprostu odśwież strone i normalnie wyszuka… Ja się do tego już przyzwyczaiłem. Ale warto by było ten błąd naprawić :slight_smile:

Sęk w tym, że czasem to sie wyświetla nawet właśnie po odświeżeniu. :slight_smile:

Też mnie ten komunikat już nudzi. O każdej porze doby można się na niego natknąć. Wcześniej myślałem, że tylko wtedy gdy serwery są mocno obciążone.

W ogóle ten skrypt phpBB jest taki dziwny. O wiele lepszy jest darmowy MyBB.

A od kiedy to phpBB jest komercyjny? :o

Dopisałem tylko że MyBB jest darmowy żeby nie było ze płatny. :?

Jesteśmy rozeznani w alternatywnych skryptach for. Nie mniej jednak na razie nie jest planowana taka zmiana, by wymieniać całe oskryptowanie forum. Pamiętajcie też ile postów do przeszukania ma wyszukiwarka forum. Waga bazy jest mierzona w GB!