Wyszukiwarki do przeglądarek


(wacek) #1

Witam

Mam pewną propozycję dotyczącą vortalu.

Moim zdaniem przydało by się w vortalu umieścić wyszukiwarki do przeglądarek pozwalające na bezpośrednie znajdowanie programów.

Chodzi mi o np. jakiś toolbar do IE i wyszukiwarki do Opery i FF dodające się już od tych domyślnych.

7c9f49140a5a0d37.jpg

(trochę mi nie wyszło:P)


(Danielson) #2

mi tam dobrze jest i bez tego, w zasadzie by nie zwadziło jednak dla mnie mało przydatny. To tylko moja opinia więc proszę nie krytykować, każdy może mieć inną :slight_smile:


(Nowy10) #3

spróbować zawsze można i zobaczyć czy zda to egzamin


(fiesta) #4

W każdej porządnej przeglądarce masz wyszukiwarkę na pasku i tylko nalezy ją odpowiednio skonfigurować, a Toolbary to siedlisko syfu w kompie (do rzadkości nie mają jakiegos szpiega albo podobnego syfu.


(Ktosio) #5

W operze wystarczy kliknac prawym co szukajce na jest widoczna na vortalu i "utworz wyszukiwarke". Fx nie uzywam


(Airborn) #6

jakiś pomysł na konfigurację Fx'a?:> bo mi się wydaje, że bez napisanej wtyczki do przeglądarki nie można przeszukiwać, on chyba, żeby użyć szukajki googla i dopisywać site:dobreprogramy.pl ale to bez sensu :wink:


(Ktosio) #7

Fx: prawy na szukajke vortalowa> utworz slowo kluczowe dla tej wyszukiwarki> i dajemy slow kluczowe np. "d" W pasku adresu wpisujemy np. "d opera".


(Airborn) #8

Ktosio zgadza się, ale to pozwala tylko na wyszukiwanie poprzez pasek adresu, a nie dodanie przeglądarki dobrychprogramów do menu przeglądarek na paskach Fx'a


(Ktosio) #9

Jak mowilem, nie uzywam fx. Jezeli ktos ma czas i ochote to tu chyba jest rozwiazanie: http://developer.mozilla.org/en/docs/Cr ... or_Firefox