Wyszukiwarki do przeglądarek

Witam

Mam pewną propozycję dotyczącą vortalu.

Moim zdaniem przydało by się w vortalu umieścić wyszukiwarki do przeglądarek pozwalające na bezpośrednie znajdowanie programów.

Chodzi mi o np. jakiś toolbar do IE i wyszukiwarki do Opery i FF dodające się już od tych domyślnych.

7c9f49140a5a0d37.jpg

(trochę mi nie wyszło:P)

mi tam dobrze jest i bez tego, w zasadzie by nie zwadziło jednak dla mnie mało przydatny. To tylko moja opinia więc proszę nie krytykować, każdy może mieć inną :slight_smile:

spróbować zawsze można i zobaczyć czy zda to egzamin

W każdej porządnej przeglądarce masz wyszukiwarkę na pasku i tylko nalezy ją odpowiednio skonfigurować, a Toolbary to siedlisko syfu w kompie (do rzadkości nie mają jakiegos szpiega albo podobnego syfu.

jakiś pomysł na konfigurację Fx’a?:> bo mi się wydaje, że bez napisanej wtyczki do przeglądarki nie można przeszukiwać, on chyba, żeby użyć szukajki googla i dopisywać site:dobreprogramy.pl ale to bez sensu :wink:

Ktosio zgadza się, ale to pozwala tylko na wyszukiwanie poprzez pasek adresu, a nie dodanie przeglądarki dobrychprogramów do menu przeglądarek na paskach Fx’a

Ale dziwaki się logują po latach i kasują swoje posty i jeszcze ogarniają jak zrobić profil niepubliczny…