Wyszukiwnaie firefox/ icq.search

Witam mam taki problemik: chce żeby mi sie wyszukiwało w googlach a nie w icq.search. Wie ktos jak to zmienic??

http://www.imagup.info/images/03/118588 … razek1.jpg

Zainstaluj:

Google Toolbar

bsiuda przy domyślnej wyszukiwarce googla - ustawionej w programie, musi ci odpalać google.

Sprawdź czy google jest domyślną wyszukiwarką.

Z tego co widzę na screenie, to może toolbar eBay namieszał ??

p.s.

Popraw błędy - na forum używamy polskiej pisowni.

hee? google robi przegladarki??

Czepiasz się słów. Chcesz pomocy czy się przekomarzać :?

Pomocy, ale nie wiem o co chodzi :frowning:

Szukam jakiejś opcji w rejestrze, ale nie mam pojęcia co to i gdzie :frowning:

PS. Ciesze sie ze dbacie o polską pisownie! Dzięki

Złączono Posta : 31.07.2007 (Wto) 16:01

Nie nie… Ebay nie namieszał namieszał zainstalowany niemiecki ICQ.

Odinstalowałem go a to [coś :)] zostało.

Po co ??

Klikasz na strzałeczkę koło ikony wyszukiwarki - zarządzanie - przesuwasz google na początek listy. Wtedy stanie się domyślną - jeśli nie jest.

jeżeli masz

to sprawdź jego ustawienia. Być może tam jest zdefiniowana wyszukiwarka widoczna na screenie.

którą strzałeczke w dół czy w prawo?

Narzędzia->Opcje->Główne. W oknie Strona startowa wklej- http://pl.start2.mozilla.com/firefox?cl … l:official. Zatwierdź zmiany i restart FF. Powinno pomóc.

popula , niestety to samo

Kliknij w link który podałem. Jak otworzy się strona wyszukiwarki, to wejdź w “Opcje” i kliknij “Użyj bieżącej strony”, daj OK i restart FF. Możesz też spróbować, jak to zawiedzie, kliknąć “Przywróć domyślną”.

niestety :frowning:

Jeżeli nie jesteś jeszcze na wersji 2.0.0.6, to zaktualizuj i zobacz co wtedy da się zdziałać.

jestem :slight_smile:

Złączono Posta : 31.07.2007 (Wto) 17:01

jeszcze doszukałem się opcji wpisania about:config w to magiczne miejsce i modyfikacje klucza keyword cos tam cos tam ale za cholere nie wiem jak to zapisac na stałe

Wpisz about:config. Znajdż wartość - browser.startup.homepage. Kliknij PPM. w oknie , które się pokaże, wybierz- Modyfikuj, wklej link podany wyżej i OK

nie dziala

nie chce ustawic strony glównej tylko chce zmienić to co czym jest w pierwszym poście

Mam ten sam problem po ICQ i pojęcia nie mam jak zmienić tą domyślna wyszukiwarkę. Zmiana w tym okienku po prawej stronie nic nie daje. Pomimo ze google są ustawione jako domyślne to nadal używa ICQ search. Przywrócenie systemu sprzed instalacji ICQ też sprawy nie załatwia.

no wlasnie…

nikt kurde nie wie::?!?

Miałem ten sam problem :smiley: pomogło usunięcie wpisów z hijackthis wklej loga z hjijackthis jak wykryje to znaczy że jeszcze siedzi :wink: lub spróbuj tak start-wyszukaj-pliki i foldery-i w wyszukiwarkę wpisz icq i pousuwaj ten syf który został i wyczyść też rejestr

Lipa - nic nie pomogło, ale mam chociaż wyczyszczone rejestry :wink: