Wytrzymały smartfon do 400 zł na 2 karty SIM

Szukam 5-cio calowego smartfona w cenie do 400 zł na 2 karty SIM, na tyle wytrzymałego, żeby nie rozwalił się po kilku upadkach z niewielkich wysokości. Nie musi mieć żadnych bajerów, ma służyć do rozmawiania, pisania, sprawdzania informacji w Internecie i słuchania radia, a nie do gier . Najchętniej na Androidzie. Polecicie coś?

Z miejsca polecam Xperie bo mam jedną i jej ufam nie raz mi upadła a nawet i spadła biegnąc po schodach pierwsze piętro upadek na panele drewniane i nic bo plastik :slight_smile:
Powinna wystarczyć Sony Xperia M2 już za 514 zł znajdziesz nówka.
Pisze że ekran 4’80 nie jest to dualsim przeoczyłem … sam niedawno chciałem mieć dualsim ale widziałem cyrk z tym związany na innym telefonie (możliwe że to wina modelu) ale internet chyba nie rozumie co to dualsim i zjada kasę mimo że na jednym masz pakiecik łączy się z tym drugim jak już wiesz jak działa smartfon na dwie karty to luzik jeśli nie odpuść szkoda zdrowia.

A co szkodzi mieć dwa średniej klasy telefony lub zabytkową cegłę :stuck_out_tongue:

I ZGODNIE Z TEMATEM
Smartfon HTC Desire 626G
nwm czy mogę linkować, ale tu fajna promocja widzę, szkoda że nie mam kasy, bo sam chciałem taki właśnie model.

Trochę mniejszy Hammer Iron 2, bardzo wytrzymały