Wytrzymały smartfon do 400 zł na 2 karty SIM

(askirkov) #1

Szukam 5-cio calowego smartfona w cenie do 400 zł na 2 karty SIM, na tyle wytrzymałego, żeby nie rozwalił się po kilku upadkach z niewielkich wysokości. Nie musi mieć żadnych bajerów, ma służyć do rozmawiania, pisania, sprawdzania informacji w Internecie i słuchania radia, a nie do gier . Najchętniej na Androidzie. Polecicie coś?

(gosciuW7) #2

Z miejsca polecam Xperie bo mam jedną i jej ufam nie raz mi upadła a nawet i spadła biegnąc po schodach pierwsze piętro upadek na panele drewniane i nic bo plastik :slight_smile:
Powinna wystarczyć Sony Xperia M2 już za 514 zł znajdziesz nówka.
Pisze że ekran 4’80 nie jest to dualsim przeoczyłem … sam niedawno chciałem mieć dualsim ale widziałem cyrk z tym związany na innym telefonie (możliwe że to wina modelu) ale internet chyba nie rozumie co to dualsim i zjada kasę mimo że na jednym masz pakiecik łączy się z tym drugim jak już wiesz jak działa smartfon na dwie karty to luzik jeśli nie odpuść szkoda zdrowia.

A co szkodzi mieć dwa średniej klasy telefony lub zabytkową cegłę :stuck_out_tongue:

I ZGODNIE Z TEMATEM
Smartfon HTC Desire 626G
nwm czy mogę linkować, ale tu fajna promocja widzę, szkoda że nie mam kasy, bo sam chciałem taki właśnie model.

(ZigiTop) #3

Trochę mniejszy Hammer Iron 2, bardzo wytrzymały