Wytrzymały telefon za 250zł


(Cahir09) #1

Witam.

Szukam telefonu dla ojca budowlańca w cenie do ~250zł. Ma być przede wszystkim wytrzymały, z normalnymi klawiszami. Dobrze, żeby bateria trzymała chociaż te 3 dni.

Od razu zacząłem szukać Samsunga Solid (modelu B2710), ale wychodzi, że nie jest już dostępny w sprzedaży. Wszystkie sztuki na allegro to albo wysyłka z zagranicy, albo zwroty magazynowe i niepewna gwarancja.

 

Znalazłem też Caterpillar B25 i B30, choć Solidy mają lepsze opinie. Na moim miejscu bralibyście pewnego Cata czy niepewnego Solida B2710?

A może istnieje jakiś inny telefon pasujący do moich wymagań? Marki “no-name” raczej mnie nie interesują:) Możecie podać droższe modele do rozpatrzenia, tak do 350zł.

 


(Siron666) #2

albo myphone hammer :slight_smile: ja swojemu wujkowi kupowałem smartfona hammera w sferisie i naprawde wytrzymały jest więc myśle że klasyczny telefon hammera też będzie wytrzymały


(Cahir09) #3

Dzięki, ale ojciec nalegał, żeby szybko kupić i wybrałem już Caterpillar B25. Zobaczymy, czy nie będę żałował:)


(kosanio) #4

Myślałem, że solidy raczej będą się utrzymywać w sklepach, na święta teściowi jeszcze zamawiałem w sferisie… Raczej gdybyś wziął go z allegro to wydaje mi się, że nie powinno być problemu z nimi,