Wywala mnie z każdej możliwej gry proszę o pomoc

Nie da się być spokojnym jak od 3 msc nie można w nic zagrać :confused:

Co robiłeś bezpośrednio przed pierwszym takim problemem? Chodzi o istotne zmiany w systemie. Czy masz punkty przywracania z przed tego czasu?

Właśnie chodzi o to że za pierwszym razem jak karta przyszla i zainstalowalem sterownik to działało normalnie po aktualizacji sterownika przestało działać i sie zaczęło i czego bym nie zrobił dalej nie działa chyba już wszystkiego probowalem a znowu na tescie karty graficznej wszystko bylo ok

Masz możliwość sprawdzenia swojej karty graficznej na innym sprzęcie w celu identyfikacji ewentualnych problemów? Jeżeli będzie działać gdzie indziej, to będzie trzeba szukać innej przyczyny. A ten komunikat co ci pokazuje, sugeruje, że coś z kartą lub sterownikiem.

Niestety nie mam jak

A punkt przywracania do momentu, jak było w porządku czy usunąłeś takowy?

Robiłem już przywracanie i to samo

Dodam jeszcze że było później oki czyli jakiś tydzień do tej soboty a w tą sobote wyjąłem procesor żeby przeczyścić chipset i po włączeniu problem wrócił

Która wersja sterownika była dobra? Mówisz “zrobiłem wszystko”. Włącznie z powrotem do tej wersji sterownika?

Tak bo 1 razem instalowałem sterownik z płytki po wystąpieniu tego błędu od razu na to wpadłem i zainstalowałem z powrotem oczywiście poprzednie odinstalowałem programem ddu w trybie awaryjnym

Trudno teraz powiedzieć, co jest przyczyną. Dużo osób ma ostatnio dość nietypowe problemy, po DirectX. Szukam rozwiązania. Ale może ty się orientujesz, @krystian3w?

czekaj mam pomysł odpale h1z1 i jak wywali błąd to zrobie ssa z dziennika zdarzeń może będzie ci łatwiej zdiagnozować

takie coś mam

Jednak coś z kartą graficzną.

A nie ze sterownikami ? może da się jakoś to naprawić bo portfel mnie boli al chyba w końcu zainwestuje w jakiś porządny komputer :confused: ale jednak wolałbym zeby tego nie robić

Na gwarancji sprzęt masz ?

właśnie nw chyba już nie bo w lipcu to kupiłem na x-kom
zaraz sprawdze

Przecież grafika ma dwa albo trzy lata gwarancji. Chyba, że używana.

@Longhorn2009 pomożesz? Według zrzutu z menedżera zdarzeń, widneje błąd lkb 0x142 image_ati… Orientujesz się może, co jest dokładną przyczyną problemów u autora?

No karta nowa ale nw ile jest gwarancji na x-komie