Wywala mnie z każdej możliwej gry proszę o pomoc

Podczas gry w np.H1Z1 kotk,Pubg,cs:go,battlefield 1,gta5 i inne po jakimś czasie (30sec) wywala mnie z gry niestety bez powrotu.
Moje podzespoły:
Radeon rx 550 2gb
amd phenom ii x4 840
zasilacz nw jaki 500w
płyta główna gigabyte ga-m68mt-s2 rev.1.3
DDR3 KINGSTON HyperX 2x4GB 8GB 1600MHz

chciałbym dodać że temperatury są w porządku.**Tekst sformatowany**

Jaki system? Czy oryginalny?

Tak mam windows 7 profesional normalny legalny

Chciałbym jeszcze dodać że sprawdzałem na innym zasilaczu na innym dysku i na innym systemie i wciąż to samo

Sprawdzałeś jak radzi sobie komputer przy niskich ustawieniach graficznych dla tych gier?

Tu np. testowano kartę z większą ilością RAM-u (4 GB) http://pclab.pl/art73883.html

Każdą grę testowałem na wszystkich już ustawieniach i jest to samo np w h1z1 lece spadochronem i nagle crash i mnie wywala z gry

1 polubienie

Nawet z csa mnie wywala więc nw co powoduje ten problem :frowning:

W procesach chyba też nie mam czegoś co by mogło to powodować

temperatury też są ok

Gry oryginalne wszystkie?

nom

A próbowałeś reinstalację całego steam i czystej instalacji sterownika graficznego?

Tak próbowałem

Zrób zrzut, jeżeli wyświetla ci błąd po wywaleniu z gry.

no tylko coś takiego ze strony producenta

a żadnych innych informacji na pulpicie nie ma

Według błędu, o ile dobrze zrozumiałem, to nie spełniasz wszystkich minimalnych wymagań. Lub też nie masz zaktualizowanych sterowników graficznych. Co o tym sądzisz, @krystian3w ?

No dobra ale mam 70/80 fps w mieście w h1z1 poza tym w cs:go mam 220 więc to nie jest wina wymagań

Ciekawostką jest to wywalanie. Czy jest jakaś gra, która ci działa normalnie?

Sorki ale miałem bana na pisanie na 21h bo 1szy raz korzystam z tego forum .Niestety żadna gra nie działa mi normalnie :confused:Tekst sformatowany

Od kiedy tak się dzieje? Ogranicz wulgaryzmy, bo to niestety nie prowadzi do dobrego. Bądźmy kulturalni. :slight_smile: