Wywala mnie z multiplayer w Call Of Duty 4

Do dzisiejszego dnia nie było problemu, aż nagle bum. CoD 4 odmówił posłuszeństwa, wywala mnie z gry z takimi komunikatami, najpierw błąd exe a później to -->

ea188137d17ff656m.jpg

oraz

2ee41f20e7fcf7adm.jpg

Po reinstalacji gry na końcu tejże instalacji wyskoczył taki komunikat

7e20ce3bf99436d7m.jpg

I po rozpoczęciu gry ( 2 - 3 minuty )następujący komunikat

cadd0728b0733140m.jpg

( gra jest oryginalna, nie scrackowana, system to win xp sp3, antyvirus to Norton Internet Security 2008 )

Po aktualizacji PunkBustera dalej pojawia się problem z pierwszych dwóch screenów.

Jeśli ktoś się spotkał z takim problemem to proszę o pomoc.

Dziękuję

MoBo - Gigabyte GA-M57SLI-S4

Krata Graficzna - NVIDIA GeForce 8800 GT, Rozmiar pamięci 1024 MB

Ram 3 giga Kingston 2 X 1024 MB 667 mhz, 2 x 512 mb 667 mhz

Nie blokuje ci przypadkiem firewall punkbustera? Sprawdź to i jeśli masz włączone komunikatory np tlen to też wyłącz, bo za to akurat też kopie.

Hajasz ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Wystarczy przeczytać komunikat i masz rozwiązanie, akurat to nie jest firewall :]

Hajasz ,

Ściągnij, rozpakuj i włącz PbSetup. (Wersja dla Windows).

Po włączeniu, klikasz Add Game i wybierasz z listy CoDa 4, powinna Cię pokazać Twoja aktualna wersja PB, klikasz Check for Updates. Czekasz chwilkę, po stosownym komunikacie, że zainstalowano aktualizacje, powinno być wszystko ok.

Jeśli jednak by się coś działo, będziesz musiał skasować folder CoD4 w folderze PB. Czasami mimo aktualizacja PB wykrywa starą wersję bo ma ją w folderze >_>

Jeśli jeszcze by coś nie działało, zrób reinstall wszystkich usług PB, Zrobione zostaną testy czy wszystko jest ok. Pobierz PBSVC

Dzięki za rady.

Chyba problem był po stronie serwerów bo nic na razie nie robiłem a wszystko śmiga jak powinno. Dzięki Neth za rady, ten program do aktualizacji PB akurat posiadam ale o tym drugim nie słyszałem. Jak mówię póki co wszystko śmiga jak należy więc na razie nie grzebię głębiej. Jeżeli się powtórzy to wypróbuję rady Neth’a.

Dzięki za chęć okazania pomocy.

Witam, mam podobny problem jak kolega wyżej, mianowicie też mnie wywala pomimo tego że mam wszystko oryginalne.

Komunikat mam taki : http://imageshack.us/photo/my-images/508/pkbstr.jpg/

Probowałem reinstalować Pbstera, updatować, wyrzucać i instalować, firewalla mam off , posiadam win 7 i win.defendera też mam off.

Jakieś pomysły co z tym zrobić? dodam że na niektórych serverach działa normalnie i wywala mnie tylko z promodów… z góry dzięki, jeżeli zrobiłem coś źle to sorry jestem nowy tutaj.