Wywala z gry i czarny ekran - Vista

Witam.

Mam problem, otóż grywam często w GTA SA (przez internet) i bardzo często gra nagle przeskakuje na Czarny Ekran z którym nic nie da się zrobić.
Żadne kombinacje klawiszowe nie działają (Dodam że w tym momencie mogę normalnie rozmawiać na TeamSpeaku ludzie mnie słyszą i ja ich, lecz niczego nie widzę). Pomaga tylko restart komputera, po czym znów mogę wejść i grać ale nigdy nie wiadomo kiedy strzeli ten czarny ekran :confused: czasami po 5 minutach czasami po 2 godzinach.
Inny problem jest także z Chrome, niekiedy (czasami raz na 30min czasami raz na 2 godziny) wyskakuje mi jakiś błąd i nie mogę nic zrobić w Chrome - tutaj na szczęście mogę użyć menadżera zadań i wyłączyć proces chrome oraz ponownie go uruchomi, ale to denerwujące :confused:

 

Co do zdjęć błędów zrobię je i dodam jeżeli mi się pojawią (zaobserwowałem 3 różne, Jeden coś z C++ inny to zupełnie pusty (nawet nie było widać napisu OK na przycisku) a ten trzeci zawierał coś tam z Aplikacją. Jeśli się pojawią na pewno je tutaj podeślę.

Pozdrawiam.  

Minęło 10 minut i pojawił się pierwszy błąd : https://zapodaj.net/1626cf2c034a0.jpg.html

 

Dodam że gdy zrobiłem zdjęcie (Print Screen) na tle uszkodzonego chrome - po wklejeniu zdjęcia do Paint ekran (a raczej zawartość wklejona do Paint) była Czarna i było tylko widać zawartość błędu (napis w kolorze białym). Musiałem zrobić zdjęcie z Pulpitu by było dobrze widoczne.
 

Podobny temat

Zupełnie inny temat…
Ja nie mam problemu z uruchamianiem gier, uruchamiają się prawidłowo żadnych błędów nie ma.
Po prostu po jakimś czasie pojawia się czarny ekran i jest kaplica - konieczny restart.

Na necie szukałem już gdzie tylko mogłem i niczego w tym stylu nie znalazłem niestety, dlatego postanowiłem napisać do was.
Zawsze w pierwszej kolejności staram się sam znaleźć problem gdzie się da dopiero później piszę na forum.

 

Włączyłem menadżer zdarzeń (Miałem wyłączony) i jedno się poprawiło - nie muszę robić restartu, ale problem dalej istnieje.
Taki o to błąd mi wyskoczył po 3 minutach grania : https://zapodaj.net/20b8f179933d7.jpg.html