Wywalanie na pulpit w grze The Godfather

Witam. Odświerzę trochę temat. Mam problem z w/w gra, płyta oryginał, win 7 64-bitowy. Problem polega na tym że gra się wyłącza po wejsciu na nią, przeważnie na początkowym filmiku. Czytałem na forach i zmiana nazwy pliku “movies” na “_movies/movies_/movies_0” nie pomaga, Wina craka odpada bo oryginał, tak samo powinno się tyczyć mini image (chodź tu pewności nie mam).  Uruchamianie gry ze zgodnością win xp czy nawet 2000 nic nie poprawia, tak samo jak ustawienie "wyłącz kompozycję pulpitu czy wizualne. zmiana rozdzielści nic nie daje. Dodam że po wywaleniu wyskakuje że jest to wina pliku godfather.exe. Gre odpalam na lapku asus K52Js. ( Zainatalowanie od nowa też nie pomaga) Proszę o pomoc bo szkoda wydania kasy na grę która nie działa poprawnie.

Edit:

Instalowanie w innej wersji językowej nic nie daje.

Dodam że nagle z innych gier też zaczeło mnie wywalać.

ja mam ten sam błąd na viście jak i 7. Raczej se nie pogramy :lol: widać gra nie obsługuje nowych systemów.

Dodam że to chyba przez coś innego bo teraz z każdej gry mne wywala, po mimo że godfather został usunięty. Czytałem porady i np to co wiedziałem że mogę usunąć starałem się to zrobić, programem Ccleaner też go przeczyściłem, sterowniki co jakiś czas sprawdzam programem SlimDriver w poszukiwaniu nowych. Laptop po wymianie pasty i przeczyszczeniu w niedalekiej przeszłości, temp max przy dużym użyciu max ok 75stopni (HWiNFO64 sprawdzane). Mam tu też dla was logi z OTL

Czy mogło to nastąpić przez zainstalowanie Directx9.c june 2010?

Bo nic w ostatnim czasie nie było instalowane oprucz w/w.

(Moderatorów proszę o zmianę tematu na minimalizuje każdą gre do pulpitu. Z góry dziękuję.)