Wywaliło mnie z wyników w google

Mam blog o Mielcu i moim celem jest być jak najwyżej w google po pisaniu “mielec” i “mielec blog”.

Dostałem się już na ok. 50 miejsce po wpisaniu “mielec” i 4 po wpisaniu “mielec blog”.

Tak było jeszcze 6 grudnia 2010 ale 7 grudnia zauważyłem, ze mnie w ogóle nie ma po pisaniu; “mielec” i “mielec blog”. 8 grudnia wszystko wróciło do normy ale 9 grudnia znowu się popsuło i dziś dalej jest źle czyli tak jak 7 grudnia.

Oczywiście to dla mnie cios bo staty mi lecą na łeb. Nie mogę pojąć o co tu chodzi. Ciężko pracowałem na swoją pozycję w google a teraz… :frowning:

Jaka może być przyczyna :?:

Co mogę zrobić w tej sprawie :?:

zapłacić wujkowi google nie wiem ile i jak ale napewno chodzi o kasę

Pozycja w google nie tylko zależy od treści strony, odwiedzin, “myków” ale także od tego jak długo jest ona odwiedzana przez robota google(nowe strony mają roczną bądź pólroczną taryfę ulgową, która znacznie wynosi je w wynikach).

W google wpisz adres swojej strony jeżeli w otrzymanych wynikach będzie ona na pierwszym miejscu(a najlepiej gdy w ogóle się pojawi :slight_smile: ) to nie jest źle i pozostaje kombinowanie(strona techniczna) i zwiększenie wartości treści zawartej na stronie(częste aktualizacje, unikalne teksty, formatowania).

Nigdy nie słyszałem o tym żeby nowe strony miały;

“roczną bądź półroczną taryfę ulgową, która znacznie wynosi je w wynikach”

możesz podać źródło :?:

Poczytaj sobie http://www.seochat.com/c/a/Google-Optim … e-to-Play/

więcej możesz znaleźć wstukując w googla takie frazy jak google sandbox effect i google fresh site bonus

Prowadziłem wiele stron od 10 lat i z czymś takim spotkałem się po raz pierwszy

Dodane 10.01.2011 (Pn) 20:37

Od kilku dni wszystko wróciło do normy.

Ciekawe na jak długo.