Wywieszasz flage na euro 2008?

Witajcie.

Czy wywieszacie flagę Polską, ew. promocyjną od piwa Tyskie z okazji euro2008?

Wypowiedźcie sie na ten temat.

Ja osobiscie wieszam :).

a ja osobiście nie bez względu co byto za okazja nie była:-)

Ja też nie wywieszę, choć mam w domu przygotowaną specjalnie na wywieszenie na balkon. Ale czym tu się szczycić wg mnie. Jesteśmy zacofani jakieś kilkanaście lat, nikt tego nie zaprzeczy. Nigdy nie wywieszę polskiej flagi!!

Wywieszanie flagi narodowej to bardzo fajny zwyczaj. W USA często flagi wiszą przed domami przez cały rok, a nie tylko w związku z Dniem Niepodległości czy Świętem Dziękczynienia. Tam da się poczuć znaczenie więzi narodowych i to mimo, że społeczeństwo jest wielokulturowe. POPIERAM :smiley:

Wstyd! Własnej ojczyzny się wstydzić… Ech…

Wywieszę…

Jakbym dostał tą flagę za darmo to bym wywiesił a tak niestety tego nie zrobię bo nie lubię piwa Tyskie i szkoda wydać mi na nie kasy żeby zdobyć ową flagę.

Ale mozna zwykla wywiesic…

oczywiście, że wywieszam ;]

tutaj flaga tanio do dostania:

http://www.allegro.pl/item374239498_fla … armo_.html

Nie wywieszę bo:

  1. nie dysponuję flagą

  2. ta szopka w niczym im nie pomoże

Może nie pomoże, ale to w jakim stylu odnosicie się do takich rzeczy to aż wstyd.

Ja jak znajdę to wywieszę, na MS 2006 była, lecz nie pomogła :smiley:

Nie wywieszę, bo nie mam gdybym miał to bym pewnie wywiesił.

Właśnie trochę dużo tym bardziej, że tam jest napis tyskie :frowning:

jutro albo we wtorek ide kupić piwo na niedziele i myśle że kupie tyskie z flagą a flage rzecz jasna wywiesze bo jestem dumny z bycia Polakiem, i flage wywieszam również 3 maja i 11 listopada :), rzecz jasna wstyd mi za moich rodaków co sie własnej narodowości, ojcowizny wstydzą, jak wam to tak ciąży to zrzeknijcie się obywatelstwa !!

jeszcze o 2 maja zapomniałeś :stuck_out_tongue_winking_eye:

akurat amerykańskie społećzeństwo (taki zwykły przeciętny amerykanin) to niezbyt trafiony wzór do naśladowania