Wywóz papierosów przez granicę

Wyjeżdzam do Belgii i mam związku z tym pytanie, jaką ilość mogę mieć przy sobie paczek papierosów, a może sztuk?

I czy ktoś się orientuje ile kosztuje ramka papierosów? Oczywiście w Belgii, na północy :slight_smile:

mogę się mylić ale 1 karton możesz bez problemu przewiezć

ale jak się ci uda to i więcej

tego to nie wiem

:o co to mialo znaczyc .

A co do ilosci to nie jak kolega pisze karton tylko 10 paczek .

A karton to nie 10 paczek? :stuck_out_tongue:

Jednak napewno nie będę bawił się w przemyt :!:

Madafaker dziękuję, napewno skorzystam :slight_smile:

No jak dla mnie karton jest troche wiekszy :?

Zwykle nieporozumienie :wink:

Myslalem ,ze kolega mial co innego na mysli .

Według mnie też. 10 paczek to tzw. wagon. :wink: Przynajmniej u nas. wigrus zosatwia nas czy wyjeżdża tylko na jakiś czas??

PS. Polecam rzucić fajki… ja palilem od 13/14 roku życia i dwa tygodnie w szpitalu spedziłem ostatnio(a mam dopiero 17 lat :!: ).

a na co jeśli mozna spytać ?

Z kontekstu można wywnioskować, że złamał nogę.

No niestety to nie noga. Miałęm zawał. TAK zawał w wieku 17 lat przez fajki :x :shock: POLAK POTRAFI!! :mrgreen:

:x

To ile ty fajek dziennie jarałeś że doprowadziłeś się do takiego stanu ? :roll:

McDracullo Mieszkasz w Ciechocinku…aż mi się nie chce wierzyć, że mieszkając w miejscowości cieszącej się walorami uzdrowiskowymi w wieku 17 lat (mimo palenia) spotkało Cię takie coś. Wniosek: Czy mieszkasz w Ciechocinku, czy na Śląsku, palenie nie słuzy(odkryłem właśnie Amerykę).

To ta sól mnie dobiła a lekarze mówią ze palenie!!

Wiosek jest dobry. GRATULUJE :mrgreen:

hee jedynie na 9 dni, w ramach wymiany młodzieży, a fajek nie palę, jedynie chiciałbym z deczka zarobić kaski(moderatorzy tego nie widzieli) :lol: a jeszcze wiecie jaka jest cena paczki fajek w Belgii, nawet tak przypuszczalnie :wink:

Dużo, ale moje życie to też dużo stresów jak na 17-latka. Uwierz.

Co do kosztów, postaram sie dowiedzieć. Kumpeli matka siedzi w Belgi, zapytam sie jej o to dziś.