Wyższa rozdzielczość jak to zrobić?

(Aju) #1

Chialbym zwiększyc rozdzielczosc ekranu na moim laptopie gdyz 1024x768 jest troche dla mnie za mala (duzo pracuje w grafice) jednak nie moge jej zwiekszyc gdyz konczy mi sie skala :frowning: moj sprzet to ARISTO 2600 z procesorem p4 2,8 oraz 1024mb ram (standardowo bylo 512) karta grafiki to zintegrowana SiS M650 (tak mi sie wydaje) Ponizej dodaje dwa screny co to za karta i jakie mam do niej sterowniki, pomocy chyba musi sie dac jakos zwikszyc ta rozdzielczosc nawet moj wysluzony laptop 1600mhz i grafika 16mb potrafil wiecej :cry:

ps. matryca jest 15calowa (jak w moim starym kompie)

karta.jpg

karta1fa.jpg

sterownik.jpg

sterownik0wd.jpg

(Johny) #2

Matryca 15 calowa,spróbuj z nowymi driverami,ale jeśli ten laptop ma 15 cali wątpie czy matryca będzie to łapać

(Z35ikr) #3

źródło:http://www.benchmark.pl/notebooki/aristo_2600/strona-1.html

jednym słowem raczej więcej nie pójdzie i tyle.... to jest max. i cześć...

nie wiem czy się da odłączyć ta karte i wsadzić inną wszystko zależy od konstrukcji i płyty gł. więc tyle :?

(Aju) #4

w tamtym tez mam 15cali i chodzi wiecej, karty sie nie da zmienic zreszta bylo by to nie oplacalne :wink:

(fiesta) #5

To zmień sterowniki na nowsze o ile takowe istnieją 8)

BTW matryce w laptopach mają ograniczenia odnosnie rozdzielczości i odświeżania, więc możliwe jest że nic więcej nie wycisznie z tej grafiki na tym panelu LCD.

(Aju) #6

chyba tak jak mowisz :?