Wzmacniacz samochodowy do 150zł

Witam!

Zamierzam kupić wzmacniacz samochodowy do 150zł. Będzie on napędzał tylko tubę Blaupunkta. Niestety nie wiem jaką tuba ma moc (ale od tego jest gain na wzmacniaczu żeby dostosować). Wiem tylko, że głośnik to też blaupunkt, ma 4 ohm i ok 20cm średnicy.

Co polecicie w cenie do 150zł ? Jakiś Blaupunkt (np GTA 2100, GTA 260) czy inna firma (np. Magnat Rave 300) ?

PS: …i proszę, nie doradzajcie, żeby wymienić na skrzynie czy dokładać pieniądze. Chce sam wzmak.

pozdrawiam

:wink: shadowwf witam, ten co podałem to py był dobry do tuby, tylko troszke wiecej kosztuje, pare złotych :slight_smile: :wink: , a okablowanie masz

http://www.allegro.pl/item600628506_mag … rzyni.html

ja już troche tego przerabiałem tub, wzmacniaczy :smiley: :smiley:

“pare złotych”… dla mnie to jest trochę więcej niż parę :wink: W grę wchodzi także coś używanego bo 220zł + przesyłka za 150W RMS nie wchodzi w grę :wink:

Okablowanie mam.

:wink: ile ta tuba ma w rms,

Pisałem, że niestety nie wiem. Oceniam na około 150-200W, ale jak już mam kupować wzmacniacz to chcę jeszcze mieć trochę mocy w zapasie :wink:

wiesz W a RMS to jest rużnica, jak możesz to podaj linka s tą tubą jaka wersja, ważne jest ile ma RMS to jest jego moc, ja miałem tube JBL 1000/250 RMS w samochodzie ford fiesta mk3 to styłu pękały żaruwki :slight_smile: a wzmacniacz miałem w mostku 150 RMS, ale lepiej jak jest troche więcej niż mniej :slight_smile: :wink:

czy to bedzie to :):slight_smile: http://www.allegro.pl/item608433617_bla … _cena.html

Tuba wygląda tak:

blaupunkt_swt-300_big.jpg

Trochę byłem zaskoczony jak znalazłem jaką głośnik ma moc… Moc znamionowa (RMS?) to tylko 80W :stuck_out_tongue: I to pewnie jest “prawdziwa” moc, a nie taka jaką zwykle zawyża producent. Jednak nie zmienia to faktu, że chcę kupić wzmacniacz trochę mocniejszy, zawsze dodatkowa moc się może przydać.

okolo 180zl kosztuje wzmak 4-kanałowy VK900 http://interdigital.pl/?id=14&catID=32