Wzmacniacz sieci NEATGER WN3000RP ( Problem z połączeniem WPS )

Posiadam wzmacniacz sieci NEATGER WN3000RP. Korzystam z niego od 2013 roku, otóż wszystko działało sprawnie, do czasu, kiedy zadzwoniłem na infolinie Neatger by przeprowadzić proces wgrania nowego Frimewrie . Po pomyślnym załadowaniu nowego softu, trzeba było zresetować urządzenie i na nowo połączyć się z siecią, skonfigurować ją, otóż, w moim urządzeniu nie pali się lampka WPS, Urządzenie nie jest połączone z routerem, gdzie router, nie posiada funkcji WPS, niestety konsultantka, miała problem, jak połączyć to wszystko bez WPS ? Niestety, nie otrzymałem odpowiedzi, rozwiązania.
Posiadam router ZTE W300. Czy ktoś wie w jaki sposób mam na nowo skonfigurować Neatger do połączenia WPS ? Oraz, dlaczego po otwarciu strony : mywifiext.net nie pojawia się ponownie pole zaloguj by dostać się do całej konfiguracji ? A od razu przechodzi do procesu konfiguracji sieci urządzenia, a ja chciałbym dostać się do opcji poprzez zalogowanie - raz komunikat wyskoczył, ponownie nie chce, a tam było wiele opcji konfuguracji . Czy ktoś wie, w jaki sposób zmuszić stronę : mywifiext.net do ponownego zalogowania się ?

Wyczyść cache przeglądarki lub zrób to z innej.