Wzmacniacz ze starej wieży

Witam. Posiadam starą wieże Medion MD5371. Problem polega na tym ze wieża uruchamia się słychać z niej buczenie w głośnikach lecz nie dociera sygnał dźwiękowy do głośników ani radio ani aux. Chciał bym z tej wiezy wyjąć końcówkę mocy lub wzmacniacz i jakoś ja zasilić żeby bezpośrednio ja podpiąć do moich głośników zależy mi porostu na tym żeby zrobić z niej sam wzmacniacz i nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić.

Jeżeli temat jest w nie odpowiednim miejscu proszę o przeniesienie i wyrozumiałość

Końcówki mocy masz przykręcone do tej pięknej aluminiowej blachy, ale sam ich demontaż nic ci nie da, ponieważ gdzieś na tej płytce (zapewne powyżej) znajduje się przedwzmacniacz (zgaduję że jego częściami są te scalaki po prawej stronie).
Reasumując - bez wiedzy lub chęci wspartych dobrą instrukcją serwisową, pozostań przy samym pomyśle.
Jest to również o tyle uzasadnione, że skoro w samej “wieży” sygnał nie dociera do głośników - to można śmiało założyć że już coś tam jest popsute.

Wiedzy nigdy nie za wiele ogólnie głośnik jak podłączenia to buczy lecz dźwięk nie dociera chęci mam a czy się uda czy nie to tylko zależy od was jak mi pomożecie i od mojego wykonania jak to zrobię, dlatego zgłosiłem się do was na forum by prosić was o pomoc :slight_smile:

zrób zdjęcia lub podaj symbole układów scalonych końcówki mocy i przedwzmacniacza

Nie ma sensu się bawić skoro lepszy sprzęt wyrwiesz za dosłownie 50 złociszy.
Chyba że nie masz co robić wieczorami.

Dokładnie nie mam co robić wieczorami i poprostu czysta nuda i chęci :slight_smile: