Wzmocnienie sygnału liveboxa

Używam liveboxa na dwa komputery. PC jest podłączony przez USB i laptop na WiFi. Problem polega na tym, że w części domu nie mam dostarczającego dygnału WiFi dla laptopa. Nie mam możliwości przestawienia liveboxa. W “spadku” po starszej umowie z neostradą zostało mi takie chińkskie cudo jak Combo ZTE. Moje pytanie brzmi - czy można z niego zrobić coś w rodzaju repeatera dla liveboxa ?

Ps. Zaznaczam, że jestem kompletnym laikiem w tej materii i zdaję sobie sprawę, że moje pytanie może być kompletnie bez sensu. W takim przypadku z góry przepraszam i temat do kasacji.

Nie pozostaje nic innego jak wywalić tą chińską skrzynkę od tp za 2 zl i kupić cywilizowany router za te 100-150 zł z obsługą adsl i będzie zasięg na cały dom + spory kawał okolicy.

Ja tak zrobiłem bo już nie wytrzymałem z tym shitem.

A przed kupnem byłem w salonie tp i wymieniło na jeszcze większy szajs który ma wadę fabryczną i nie jest w stanie nawiązać połączenia z netem. Chora firma.

Tak kolega napisał najtaniej i najlepiej kupic jakis router z modemem adsl np tplinka kolo 100zl cie to powinno kosztować.