Wzmocnienie Wifi przez wzmacniacz TL-WA5210G

Witam!Mam taki prblem. Jak skonfigurować wzmacniacz Wifi j.w. bez dostepu do sieci Lan. Otóż syn mój mieszka obecnie w Holandii i odbiera sygnał Wifi lecz jest on bardzo słaby/ posiada klucz dostępu/ Kupiłem w/w wzmacniacz ale nie mogę sobie poradzić z konfiguracją bo nie ma sieci Lan. Proszę o pomoc.Pozdrawiam

W jednym z kroków kreatora jest właśnie etap wykrywania sieci wifi, którą urządzenie ma wzmacniać. Jeśli nie masz żadnej sieci wifi w okolicy to nie skonfigurujesz reapeatera, ale i tak nie miałoby to sensu bo po przeniesieniu w inny eter potrzebna byłaby inna konfiguracja odpowiednio pod sieć wifi. Najprościej jeśli syn skonfiguruje samemu reapeater na miejscu.

Jest taka możliwość konfiguracji na miejscu ale najpierw chciałbym spróbować u siebie w Polsce aby długo nie bawić w Holandii. Siec Wifi mam w pokoju na dole budynku ale po podłączeniu wzmacniacza nic sie dzieje. Jak to skonfigurować bez lanu?

http://www.tp-link.com.pl/resources/document/tl-wa5210g_v1_instrukcja_insta.pdf Konfigurujesz tak jak podano w punkcie 2.C.

Jak mogę skonfigurować kiedy wzmacniacz nie jest wykrywany .

Musisz podłączyć się do niego przewodowo dopóki go nie skonfigurujesz do działania.

skofigurowałem przewodowo ale po odłączeniu Lanu nie można się połaczyć, jest żółty trójkącik przy ikonie sieci na pasku.

Reapeater podaje na zakładce status stan połączenia z siecią bazową, zapewne nawet w formie graficznej. Sprawdź czy ma połączenie z routerem, bo bez tego nie będzie internetu i będzie wyświetlać się ikonka z trojkatem. Może podałeś nieprawidłowe hasło podczas konfiguracji, a reapeater nie ma możliwości sprawdzenia jego poprawności.