Wzór wypowiedzenia umowy z Cyfrowym Polsatem

Mam problem otóż chce wysłać do CP wypowiedzenie z telewizji a za bardzo nie wiem co napisać. Wiem ze ten temat był już poruszany kilka razy tylko ze sytuacja u mnie wygląda nieco inaczej otóż mi umowa (1 rok) już dawno (2009-11) minęła i płaciłem dalej tyle ze już bez umowy. Tuner mam wykupione na własność i nie chce kontynuować z cyfrowym Polsatem ale nie chce żeby CP zablokował mi tuner także wypowiedzenie musi to zawierać (nr dekodera i nr karty). Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuje

Jeśli masz tuner na własność, dopóki masz w nim kartę, kanały FTA powinny bez problemu działać. A karty oddawać nie musisz.

Skoro miałeś umowę terminową, która już nie obowiązuje, to korzystasz z Polsatu na zasadach pre-paid. Moim zdaniem nie masz więc czego wypowiadać. Może się mylę, niech ktoś jeszcze to ewentualnie sprecyzuje.

Umowa obowiązuje nadal, tyle że automatycznie przechodzi na czas nieokreślony.

Najlepiej udać się do punktu sprzedaży - powiesz tylko o co chodzi i załatwią za Ciebie wszystkie formalności.

Cześć.

Mam umowę na czas nieokreślony. Chciałbym ją rozwiązać, zatem piszę ”Informuję, że z dniem XXXX rozwiązuję umowę o nr …” Wiem, że obowiązuje mnie okres 3 miesięcznego wypowiedzenia. I tutaj moje pytanie. Czy w miejsce z dniem piszę datę dzisiejszą, czy datę za 3 miesiące. Dziękuję i przepraszam :frowning:

Za 3 miesiące.

w związku z wyłączeniem od dziś kanału TVN HD+1 wysłałem dziś poleconym coś takiego, podobno znów wiele osób nosi się z zamiarem przejscia do innej platformy

……………………………………………………………………….

( miejscowość, dnia)

……………………………………………………

( imię i nazwisko Abonenta)

…………………………………………………….

( adres zamieszkania)

……………………………………………………

( nr umowy/nr Abonenta)

Cyfrowy Polsat S.A.

Ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

Wypowiedzenie umowy,

Niniejszym wypowiadam moją Umowę Abonencką z zachowaniem 3 –miesięcznego okresu wypowiedzenia.

……………………………………………………………

( czytelny podpis Abonenta)

Dodane 09.02.2012 (Cz) 22:35

powyższy wypowiedzenie można wysyłać równiez dla wypowiedzenia umowy z powodu wyłączenia kanału Polsat Futbol, nalezy nadać listem poleconym na adres operatora