Wzór wypowiedzenia umowy z Cyfrowym Polsatem

(adiwa9) #1

Mam problem otóż chce wysłać do CP wypowiedzenie z telewizji a za bardzo nie wiem co napisać. Wiem ze ten temat był już poruszany kilka razy tylko ze sytuacja u mnie wygląda nieco inaczej otóż mi umowa (1 rok) już dawno (2009-11) minęła i płaciłem dalej tyle ze już bez umowy. Tuner mam wykupione na własność i nie chce kontynuować z cyfrowym Polsatem ale nie chce żeby CP zablokował mi tuner także wypowiedzenie musi to zawierać (nr dekodera i nr karty). Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuje

(Kpc21) #2

Jeśli masz tuner na własność, dopóki masz w nim kartę, kanały FTA powinny bez problemu działać. A karty oddawać nie musisz.

Skoro miałeś umowę terminową, która już nie obowiązuje, to korzystasz z Polsatu na zasadach pre-paid. Moim zdaniem nie masz więc czego wypowiadać. Może się mylę, niech ktoś jeszcze to ewentualnie sprecyzuje.

(Frog) #3

Umowa obowiązuje nadal, tyle że automatycznie przechodzi na czas nieokreślony.

Najlepiej udać się do punktu sprzedaży - powiesz tylko o co chodzi i załatwią za Ciebie wszystkie formalności.

(Puszczyk2) #4

Cześć.

Mam umowę na czas nieokreślony. Chciałbym ją rozwiązać, zatem piszę ”Informuję, że z dniem XXXX rozwiązuję umowę o nr ...” Wiem, że obowiązuje mnie okres 3 miesięcznego wypowiedzenia. I tutaj moje pytanie. Czy w miejsce z dniem piszę datę dzisiejszą, czy datę za 3 miesiące. Dziękuję i przepraszam :frowning:

(Kpc21) #5

Za 3 miesiące.

(Dawgrzesko) #6

w związku z wyłączeniem od dziś kanału TVN HD+1 wysłałem dziś poleconym coś takiego, podobno znów wiele osób nosi się z zamiarem przejscia do innej platformy

……………………………………………………………………….

( miejscowość, dnia)

……………………………………………………

( imię i nazwisko Abonenta)

…………………………………………………….

( adres zamieszkania)

……………………………………………………

( nr umowy/nr Abonenta)

Cyfrowy Polsat S.A.

Ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

Wypowiedzenie umowy,

Niniejszym wypowiadam moją Umowę Abonencką z zachowaniem 3 –miesięcznego okresu wypowiedzenia.

…………………………………………………………..

( czytelny podpis Abonenta)

-- Dodane 09.02.2012 (Cz) 22:35 --

powyższy wypowiedzenie można wysyłać równiez dla wypowiedzenia umowy z powodu wyłączenia kanału Polsat Futbol, nalezy nadać listem poleconym na adres operatora