X-box czy ps3

x-box czy ps3? wiem że nie ma ich jeszcze na rynku ale nie mogę się już doczekać kiedy wyjdą bo wtedy bedę czekał na paczkę z anglii. ktorą z nich byście wybrali.na która lepsze beda gry

Na początku na obie platformy zbyt dużo gier nie będzie.

Osobiście wybrałbym PSa .

Sentyment taki …

xbox360, czemu?

ano są trzy proste powody:

  1. sprzętowo obie konsole są tak samo dobre.

  2. xbox 360 jest dużo tańszy.

  3. xbox 360 już jest, co jest równoznaczne z tym, że są już na niego gry i ciągle powstają.

Ja mam PS2 więc wybrał bym PS3,ale dycyzja należy do Ciebie;]

Pozdrawiam

Dla mnie też Xbox360

Tań szy i jak dla mnie ciekawsze gry.

ja myślałem, że kupuje się to co jest lepsze na własną kieszeń :roll:

xbox 360 jest 2x tańszy od PS3, a oferuje taką samą wydajność i do tego w dniu premiery PS3 będzie posiadał nieporównywalnie mniej gier niż xbox 360. wziąłbyś PS3? :o

90% nowych gier będzie i na xboxa 360 i na PS3.

Zaczekałbym 6- 12 miesięcy i wstrzymał się z kupnem konsoli.

Zobaczył dokładnie co prezentuje PS3 i się dopiero wtedy zdecydował.

Gier będzie więcej - cena konsoli spadnie jak zawsze to jest po premierze.

Przydałaby się ankieta.

Generalnie ja bym kupił PS3 ze względu na kilka świetnyh gier które na X360 nigdy nie zagoszczą ;]

Ale zauważ Aju że to działa w obie strony :lol: na X360 też są takie gry których nie będzie mieć PS3.W chwili obecnej poczekał bym do premiery PS3 i wtedy się zastanowił(ale to od Was zależy)ja się obecnie zastanawiam nad X360 z jakimś HDTV ale jeszcze troche czasu minie zanim troche grosza się uzbiera :cry:

Vanshei działać działa.

Ale mi dużo bardziej odpowiadaą tytuły które na 100% wyjdą na PS3.

A za żadną grą która obecna będzie na X360 nie będę tęsknić.

Dla mnie sprawa jest jasna: w okolicach wakacji przyszłego roku nabywam PS3 i X może mnie cmoknąć w :dupa: :lol:

Obecnie już na nim grałem i niczym mnie nie zachwycił.

PS3 też z początku nie będzie zachwycać ale dajmy jej rok lub dwa a nas zadziwi :smiley:

Mi to tam lotto bo ja kupuje X360 a kumpel na bank PS3 tak że problemu nie widze zagram w to i to :lol: :lol: :lol: zamiana konsolą na kilka dni(nocek) żaden problem :mrgreen: ale musi wyjśc PS3 a tym czasem na X360 zbieram 8) juz się doczekac nie moge! !!

Gears of War będzie na Zboxie i PC, na ps3 nie będzie.

Jakaś nowa konsola?

Za to na X360 nie zobaczymy Gran Turismo, Tekkena, Virtual Fighter, MGS, soul calibur, resident evil (nie potw.) ratchet & clank, Assassin’s Creed,

Zapewne tak jak w przypadku PS2 Sony kupi półrocznego lub 9miesięcznego exlusive na tytuł GTA 4.

Po prostu dla mnie wybór konsoli WII, PS3, X360 jest jasny :slight_smile:

Ps3 bierz bo najlepsze:))

PS3 już wyszedł, tylko ze w Japoni ale to drobiazg ;p

xbox 360 też już wyszedł. Powiem więcej. Jest już nawet w POLSCE :D:D. Zobacz tylko kiedy powstał post. W sierpniu, ale to też drobiazg.

W USA też…

Na naszym allegro również można kupić i to od pewnych sprzedawców :smiley:

Cena 2500 - 5000zł. ja czekam aż stanieje przynajmniej do 1500 czyli gdzieś na wakacje '07 :wink:

Xbox 360 - …

PS3 - TAK

Grałem na Xboxie 360 i powiem tyle że grafika jest bajeczna i brałbym w ciemno za tą kase i pare gierek jest. Ale wstrzymuje zdanie ze względu że nie widziałem PS3 w akcji więc wolałbym poczekać i dopiero kupić

Ja na pewno wybrałbym PSX 3 … ale Xbox360 jest też niezły … no i ta grafa … :smiley: