X-kom, brak informacji czy smartfon jest fabrycznie nowy

Gdzie znajde informację o tym smartfonie https://www.x-kom.pl/p/410737-smartfon-telefon-motorola-moto-g6-3-32gb-dual-sim-srebrny-etui.html#Opis

Dlaczego by nie miał być fabrycznie nowy? Może nie rozumiem pytania?

1 polubienie

skąd mam wiedzieć czy to nie outlet skoro żadnej informacji nie ma

no bo nie ma informacji, że z outletu i jest opcja dostępny w salonach

x-kom niby może sprzedawać też zwrócony jako nowy, bo zrobią wipe data bez aktywacji FRP i raczej się nie kapniesz jak nie stuknięty.

Skoro nie ma informacji, że to outlet to znaczy, że jest nowy. Jakby był to produkt powystawowy, ze zwrotu, z wadą fabryczną to taka informacja by była umieszczona. Skoro nic takiego nie umieszczono to produkt jest fabrycznie nowy.

Ich doradca klienta odpisał mi że outlety sprzedają tylko na allegro, czyli wychodzi że ten jest fabrycznie nowy ale mnie to ciekawi bo ja nie ufny jestem a kiedyś była informacja przy produktach że produkt nowy więc mi sie lampka zapaliła :slight_smile:

czyli powinien przyjechać nowy jak zamówię do domu?

tak

Zawsze masz 14 dni na zwrot.

Jak już zasugerowano zamów do domu, masz zawsze czas na zwrot. Zwracałem już towart w X-kom, nie było żadnego problemu.

W uwagach napisz: fabrycznie zamknięte pudełko. Nagraj odpakowanie paczki i po problemie.

Jeżeli Ci się nie spodoba to po 14 dniach zawsze możesz zwrócić telefon. Po drugie telefony po zwrocie są sprzedawane jako outlet na Allegro ze sklepu X-kom

Czyli lepiej nawet nie brać rat 0 z allegro, bo 99% outlet.

Taka, to różnica:

Bardziej niż to lepiej po prostu powołać się na punkt drugi regulaminu ich sklepu

Wszystkie produkty w sklepie internetowym x-kom.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz legalnie wprowadzone na rynek polski. Możemy jednak oferować też produkty krótko używane lub pochodzące z ekspozycji, które odpowiednio oznaczamy i opisujemy w ofercie.

Hahahahahahahaha :smiley:

Tak samo jak Fera 3 nie jest kompatybilna z Ryzen 5 2600 :smiley:

Oni nawet HDD używany sprzedają jak nowe - był o tym wątek na forum.

@ChateaudeJabol na stronie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie nowe produkty:

Produkty powystawowe lub zwrócone przez Klientów — znajdziesz w Allegro z informacją ‘outlet’:
https://allegro.pl/uzytkownik/X-KOM_PL?string=outlet

W razie pytań lub wątpliwości zawsze zachęcamy też do bezpośredniego kontaktu, aby natychmiastowo udzielić odpowiedzi.

1 polubienie

X-kom to nie komis.

Każdy kto na dużą skalę sprzedaje przez Sieć, siłą rzeczy musi mieć dużo produktów ze zwrotów. Także ten :slight_smile: