X10hosting.com - error 500

Co jest powodem błędy Error 500 (Internal Server Error) przy instalacji WordPressa?

Hosting: x10hosting.com

WordPress jest na 100% dobry, na innych hostingach działa.

Pewnie coś nie pasuje w .htaccess.

Pokaz .htaccessa, jeśli potrzeba to zmoderuj.

Zdarza się ze brakuje “” przed niektórymi znakami lub jest ograniczenie do post_max_size i upload_max_filesize. Czasem trzeba dodać RewriteBase.

500 to internal server error, czyli błąd na którego nie masz wpływu. Polecam po prostu KUPIĆ sobie hosting, albo przynajmniej czytać parametry przed założeniem konta hostingowego i nie będzie więcej niespodzianek :wink:

:slight_smile: pierwsze słyszę. Wpisz “d* jaś” w htaccessa i masz od razu bład 500 :slight_smile:

PEŁNEJ konfiguracji nie dostanie nikt, czasem zapewne nawet admin nie jest wstanie przewidzieć co za bzdury znajdą się w htaccesie.

Z reguły blokują to co wyżej napisałem (rozmiary wysyłanych plików) i wcale się nie dziwię.

No tak ale kolega nie pisał żeby majstrował przy htaccesie a wordpress sam z siebie błędów nie popełnia więc to może być nie tyle błąd w htacess, co nie dopuszczanie jakichś komend przez ten host :wink: Na ich stronie http://x10hosting.com/free-hosting-comparison nie ma nawet wzmianki o htacess, ten host chyba jednak bardziej nada się na strony w htmlu / podstawowym php.

Temat nieaktualny, zmieniłem hosting :slight_smile:

AdamMz , chyba WP ma swój htaccess, a że coś na serwerze mu nie pasuje w tym htaccesie (3 raz nie powtórzę co:), bo w cba.pl i innych jest podobnie) no to zrobi błąd 500.

Rozwiązanie: zmienić hosting :slight_smile:

Wiesz, na darmowych serwerach to pewnie i wyjście, ale nie zawsze to się opłaca. Bo np. czy warto zmienić hosting (na INNY, nie bylić z gorszym ani lepszym) gdy brakuje jednego “” czy innej bzdury w htaccesie? :slight_smile:

Podejście typu “opona się starła więc samochód jest do d” nie jest dobre, chyba że za auto płaci kto inny lub nikt nie płaci (jak w tym przypadku).

Tylko różnica jest taka, że oponę w samochodzie wymienić nie trudno.

A tutaj jest sytuacja bardziej taka, jakbym właśnie chciał kupić samochód, lecz okazałoby się, że jest on kradziony :slight_smile: albo uszkodzony.

No to proszę wymień oponę w aucie:P Aby dopisać kilka bajtów do htaccesa wystarczy mieć tel.kom. z Symbianem:P można też użyć Notatnika w komputerze, jeśli ktoś posiada:P

Oj, jakie to uparte… tam nie ma htaccesa. Nic nie ma. Muli strasznie. Dostęp do informacji tragiczny. Więc mam 4 powody, aby zmienić hosting :slight_smile: