X1650pro- czy zasilacz wytrzyma?

Mam pytanie, otóż takiego mam peceta:

Procesor: AMD Athlon XP 2600+

Płyta główna: ASRock K7VT4A+

Pamięć fizyczna: 1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Karta graficzna: RADEON 9600

Dysk fizyczny: Seagate Barracuda 7200.7 120GB

Zasilacz: Megabajt model MGB-350ATXP4

i chcę właśnie troche k. graficzną zmodernizować, tzn. kupić tą kartę ATI X1650PRO AGP X8 256MB DDR3

I tu pytanie czy zasilacz wytrzyma, jeśli nie to jaki byłby dobry, no i drugie pytanie czy ta karta graf. na 100% bedzie działac pod moja płytą główną. :slight_smile: wydaje mi sie że tak, ale wolę się upewnić :slight_smile:

z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

PS. A może jakąś inną kartę graf polecacie ? Nie musi obsługiwać Direct10 (czy jak to sie tam piszę :wink: ) tylko żeby gry płynnie chodziły :slight_smile: np. Carbon, GTA SA, itp. itd :slight_smile:

nie, do wymiany. ten zasilacz to najniższa półka zasilaczy.

te gry nie wymagają dx10 tylko porządnej karty graficznej wspierającej dx 9.

jaki masz budżet na kartę graficzną i zasilacz ??

te gry nie wymagają dx10 tylko porządnej karty graficznej wspierającej dx 9.

jaki masz budżet na kartę graficzną i zasilacz ??

Ale żebyła karta korzystała z DX10 to musisz mieć Viste

http://allegro.pl/item252242816_gecube_ … tv_dv.html

do tego zasilacz amacrox ax450-pnf na przyszłość.

no ja mam XP’ka :wink: ale jak pisałem DX10 mi nie potrzebny :slight_smile: Byle gry te nie całkiem nowe chodziły płynnie, wiec nie potrzebny DX10 :slight_smile:

zacznijmy może od tego że pakowanie nawet 300 zł w tego starego rzęcha (bez obrazy) to utopienie kasy w błocie. masz 700 zł, sprzedajesz to co masz z wyjątkiem dysku tw. i CD i kupujesz nową platformę(AM2) procek+płyta+ram+zasilacz a później nowa karta graficzna (na początek zintegrowana).

DraaK wiem ze troche bez sensu ładować w to kase. Dla siebie planuje zakup laptopa, a tego przejął by brat i własnie wystarczający byłby żeby gry bez problemu chodziły. Bo żeby odrazu kupic laptopa i tego wymienić na nówke to niestety nie da rady :wink:

Zresztą narazie tak pytam tylko dla orientacji żeby póżniej wiedzieć co i jak. :slight_smile: