X360 Core za 550 zł

Witam czy to się opłaca? Bo boje się że zakupie pogram miesiąc dwa i 3 diody śmierci. Co sądzicie wy o takiej promocji??

Od czego jest gwarancja ? :roll:

możesz wziąść, tylko lepszym kupnem byla by wersja arcade która ma 256MB pamięci na karcie i gry mógłbyś zapisywać, a co do tego chłodzenia to już nie masz o co się martwić bo poprawiono już system chlodzenia w konsolach i nie powinny diody się zapalić, mam konsolę w wersji premium z pół roku na starym chłodzeniu i jeszcze mi się nie zapaliła czerwona dioda, a na teraz gram często na niej, a jak by Ci się zapaliły to jak powiedział D@widoS dajesz na gwarancje i już, tylko będziesz musiał poczekać aż Ci przyślą spowrotem konsolę bo to troche trwa zanim wyślą do Czech i spowrotem

radek8 , gdzie jest taka promocja :?: konsola nowa czy używana :?:

konsola nówka w tesco np. kielce, wałbrzych ale powinna być taka promocja wszędzie

ale chyba się nie zdecyduje policzyłem koszty, wolę uzbierać tysiaczka i wtedy kupię iksa np. premium bo ps3 raz że nie ma przeróbki a co się z tym wiąże gry po 200zł

x360 też nie radzę przerabiać, no chyba, że nie zamierzasz grać online (wg mnie największa frajda) bo inaczej zbanują ci konsolę :twisted:

jakbym dostał x360 (bez gw. albo z zerwaną plombą) to bym zaniósł do serwisu żeby wgrali mi “red fix” i mam 3 diody z głowy :slight_smile:

PS. w necie bym nie grał bo

a) trzeba płacić

b) mam LAN :stuck_out_tongue:

Gać przez neta na przerobionej konsoli można pod warunkiem że gra oryginal.

tu się mylisz bo najpierw po połączeniu sprawdza soft itp.

Hmmm to dziwne bo mój kolega jakoś tak gra :lol:

zgadza się, tylko jaki sens przeróbki… :?:

właśnie że nie, już pierwsze xboxy były banowane za chipy, w x360 podobno nawet po drobnych modyfikacjach konsola jest banowana, słyszałem o przypadkach gdzie po zwiększeniu napięcia na wiatraczku szedł ban jak i konsolach prosto ze sklepu które były banowane, microsoft zjada wlasny ogon.

przy czym uważam że x360 to bardzo fajny sprzęt zwłaszcza że pojawiają sie zlokalizowane tytuły a ceny sprzętu i gier bardzo spadły

domyśl się :roll:

Jeszcze jedna sprawa, mam telewizor plazme u rodziców, a u siebie w pokoju tylko zwykły no i + monitor do komputera, możliwości gry na plaźmie raczej nie będe miał jedyne co mi pozostaje to mój zwykły tv, mam w związku z tym jeszcze jedno do was pytanie czy jest sens zakupu next-gena na zwykły tv ??

Na zwykłym TV albo na monitorze nie jest tak źle… :slight_smile:

no wiesz…

czysta płyta DVD to wydatek 50gr…

gra kosztuje ok. 100 razy więcej

niektórzy wolą kupić 100 DVD niż jedną gre

PS. jakby co to nie naleze do takowych :smiley:

gwoli ścisłości to ok 10zł…

przy czym pozbawiasz się możliwości gry online :?

  • jeszcze odpowiednia nagrywarka umożliwiająca nagrywanie na DL

co do TV to warto kupić nawet na stary, ja tam gram na LCD 19’ i w pokoju dużym mam jakiś tam sprzed 8 lat duży ;O i grafika miewa się bdb dobrze, a jak kupisz jeszcze kabel RGB to grafika jak na plaźmie więc polecam :slight_smile: