X360 Core za 550 zł


(8radek8) #1

Witam czy to się opłaca? Bo boje się że zakupie pogram miesiąc dwa i 3 diody śmierci. Co sądzicie wy o takiej promocji??


(D@widoS) #2

Od czego jest gwarancja ? :roll:


(Pax555) #3

możesz wziąść, tylko lepszym kupnem byla by wersja arcade która ma 256MB pamięci na karcie i gry mógłbyś zapisywać, a co do tego chłodzenia to już nie masz o co się martwić bo poprawiono już system chlodzenia w konsolach i nie powinny diody się zapalić, mam konsolę w wersji premium z pół roku na starym chłodzeniu i jeszcze mi się nie zapaliła czerwona dioda, a na teraz gram często na niej, a jak by Ci się zapaliły to jak powiedział D@widoS dajesz na gwarancje i już, tylko będziesz musiał poczekać aż Ci przyślą spowrotem konsolę bo to troche trwa zanim wyślą do Czech i spowrotem


(Fokusmick) #4

radek8 , gdzie jest taka promocja :?: konsola nowa czy używana :?:


(8radek8) #5

konsola nówka w tesco np. kielce, wałbrzych ale powinna być taka promocja wszędzie

ale chyba się nie zdecyduje policzyłem koszty, wolę uzbierać tysiaczka i wtedy kupię iksa np. premium bo ps3 raz że nie ma przeróbki a co się z tym wiąże gry po 200zł


(Fokusmick) #6

x360 też nie radzę przerabiać, no chyba, że nie zamierzasz grać online (wg mnie największa frajda) bo inaczej zbanują ci konsolę :twisted:


(klopas) #7

jakbym dostał x360 (bez gw. albo z zerwaną plombą) to bym zaniósł do serwisu żeby wgrali mi "red fix" i mam 3 diody z głowy :slight_smile:

PS. w necie bym nie grał bo

a) trzeba płacić

b) mam LAN :stuck_out_tongue:


(D@widoS) #8

Gać przez neta na przerobionej konsoli można pod warunkiem że gra oryginal.


(klopas) #9

tu się mylisz bo najpierw po połączeniu sprawdza soft itp.


(D@widoS) #10

Hmmm to dziwne bo mój kolega jakoś tak gra :lol:


(Fokusmick) #11

zgadza się, tylko jaki sens przeróbki.... :?:


(kwasna pikla) #12

właśnie że nie, już pierwsze xboxy były banowane za chipy, w x360 podobno nawet po drobnych modyfikacjach konsola jest banowana, słyszałem o przypadkach gdzie po zwiększeniu napięcia na wiatraczku szedł ban jak i konsolach prosto ze sklepu które były banowane, microsoft zjada wlasny ogon.

przy czym uważam że x360 to bardzo fajny sprzęt zwłaszcza że pojawiają sie zlokalizowane tytuły a ceny sprzętu i gier bardzo spadły


(D@widoS) #13

domyśl się :roll:


(8radek8) #14

Jeszcze jedna sprawa, mam telewizor plazme u rodziców, a u siebie w pokoju tylko zwykły no i + monitor do komputera, możliwości gry na plaźmie raczej nie będe miał jedyne co mi pozostaje to mój zwykły tv, mam w związku z tym jeszcze jedno do was pytanie czy jest sens zakupu next-gena na zwykły tv ??


(Fokusmick) #15

Na zwykłym TV albo na monitorze nie jest tak źle.... :slight_smile:


(klopas) #16

no wiesz...

czysta płyta DVD to wydatek 50gr...

gra kosztuje ok. 100 razy więcej

niektórzy wolą kupić 100 DVD niż jedną gre

PS. jakby co to nie naleze do takowych :smiley:


(Fokusmick) #17

gwoli ścisłości to ok 10zł...

przy czym pozbawiasz się możliwości gry online :?


(Pax555) #18
  • jeszcze odpowiednia nagrywarka umożliwiająca nagrywanie na DL

co do TV to warto kupić nawet na stary, ja tam gram na LCD 19' i w pokoju dużym mam jakiś tam sprzed 8 lat duży ;O i grafika miewa się bdb dobrze, a jak kupisz jeszcze kabel RGB to grafika jak na plaźmie więc polecam :slight_smile: