X71VN-Windows7 sterowniki gdzie szukać?

Witam!

Mam laptopa Asusa X71VN na stronie oficjalnej asus.pl nie ma sterowników do Windowsa 7.Zainstalowałem wersje 64bit i nie rozpoznaje mi 2 urządzeń po wgraniu sterowników, które znalazł sobie win7,a też nie wiem czego brakuje bo wydaje mi się, że jest wszystko.Zastanawiam się czy to wina tego ze mam 64bit-owa wersje systemu a nie 32 czy problem tkwi w czymś innym.Sterowników tak naprawdę nie wiem gdzie szukać czy instalować te co są do visty tylko które mogę zainstalować i które wygodniejsze rozwiązanie wybrać 64bit czy 32bit systemu Windows 7.Moi drodzy jak zaradzić takiemu w sumie głupiemu problemowi z którym trochę się już męczę dlatego też tak piszę bo lubię mieć wszystko dobrze skonfigurowane.Przepraszam z góry, że zajmuje wam czas ale liczę naprawdę na waszą pomoc.Z góry serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy wykażą chęć pomocy.Pozdrawiam.

Jeśli znasz dokładnie konfiguracje sprzętową to możesz poszukać sterowników do każdego elementu osobno na stronach danych producentów. Instalacja sterowników z pod visty w większości przypadków jest zakończona sukcesem więc sprawdzić nie zaszkodzi. W windows7 x64 instaluj stery z pod visty x64.

Tutaj być może znajdziesz potrzebne Ci sterowniki:

http://www.microsoft.com/hardware/windows7/support.mspx

Pozdrawiam domino603 :smiley:

Dodane 05.02.2010 (Pt) 20:13

Jeśli tam nie będzie sprawdź na tej samej stronce sterowniki po Viste x64 jak wyżej napisał Edmunt

Dodane 08.02.2010 (Pn) 14:51

I co smille znalazłeś?