X96 Max Plus 2 modyfikacja

Witam. Mam pytanie. Czy ktoś modyfikował przystawkę pod TV? Nie znam się na tym, ale niestety to co aktualnie oferuje ten soft w tym boxie to jakaś kicha. Wiele rzeczy nie działa poprawnie. Najbardziej irytujące jest działanie pilotów, a sam system wygląda jakby miał 2 systemy, czysty android z jakimś innym na szybciora modyfikowanym do sprzedaży. Szczerze mówiąc po zakupie nie spodziewałem się takich rozbieżności w funkcjonowaniu, ale do rzeczy. Nie wiem na ile działało by i czy by się dało coś takiego wgrać jak z MiBoxa?
SPECYFIKACJA oczywiście jak na stronie:

Aktualny wygląd menu (głównego okna) jak na zdjęciach na stronie ze specyfikacją i na końcu tego filmiku:

A takie coś chciałbym uzyskać (coś bardziej funkcjonalnego), to co widać w tle:

Tutaj niby coś opisali, ale ja tak ang i w androidach nie siedzę, o ile jestem w stanie wgrać na telefon z xiaomi, to takimi gadżetami się nie zajmowałem nigdy, a interface i obsługa też wygląda zacnie:

Czy ktoś modyfikował coś takiego i jest w stanie pomóc, jak takie coś uzyskać ?

1lajk

Ja wgrałem Android TV i wygląda to zdecydowanie lepiej niż stockowy Android, który jest jakimś ulepionym softem, którego nie da się przyjemnie używać. Jeżeli interesuje cię nadal ten temat to daj znać to opiszę w miarę możliwości jak to ogarnąć.