X96 Max Plus - problem podczas modyfikacji

Witam, chciałem zmodyfikować swój box X96 Max Plus instalując na nim system Andorid TV za pomocą programu USB Burning Tool. Niestety pod koniec procesu, program wyświetlił błąd, od tego momentu żaden system nie wstaje. Podejrzewam, że program zdążył sformatować urządzenie, lecz nie zainstalowano systemu. Gdy ponownie podłączam urządzenie do komputera, program USB Burning Tool na początku nie wykrywa go, lecz po około 10 minutach urządzenie pojawia się na liście i po minucie rozłącza się przez co nie można nic zrobić. W czasie gdy wykryje urządzenie na ekranie wyświetla się tylko logo TV Box. Po około 10 minutach logo znika i urządzenia już nie ma liście w programie. Czy macie jakieś pomysły, jak w tym wypadku mogę zainstalować system?
W plikach załączam zrzuty obrazujące opisane etapy.



ROM poprawny? Pobierz z XDA.

Mogę w jakiś inny sposób zainstalować go na urządzeniu, jeśli nie łączy się z komputerem przez ten program, a na urządzeniu nic się nie wyświetla?

Fastboot / Download też nie startuje?

Właśnie niestety nie

:open_mouth: :open_mouth: :frowning:
To niestety mobas (płyta główna) poszła i nic z tym nie zrobisz.:frowning: Kup nowego TV Box’a i ine baw się w custom ROM’y, bo jak widzisz, zawsze są tego jakieś konsekwencje.

Sam kiedyś miałem zrootowanego LG V30 i próbowałem także Xperię M5. No i co? Ano: to „offline charge”, czyli ładowanie na wył. telefonie nie działało, trzeba było pilnować, by bateria nie padła. Poza tym, aparat robił gorsze fotki, to koniec gwarancji itd.

Jaki Box TV? Może coś od Xiaomi?

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.