XAMPP (1.7.7) - "WARNING: terminating worker thread 0"

No więc tak jak w temacie - mam zainstalowanego XAMPP’a w wersji 1.7.7 na systemie Windows XP Professional (SP2). Przy próbie uruchomienia Apache wyskakuje ten oto błąd w logach panelu kontrolnego XAMPP:

Dodam, że szukałem już rozwiązania, jednak go nie znalazłem. Nie mam zainstalowanego żadnego komunikatora (typu Skype), ani innych programów, które mogłyby zajmować port 80. Sprawdzałem go i jest on wolny. Z tego powodu robiłem nawet ostatnio format dysku, a więc na sprzęcie na którym występuje ten problem jest zainstalowany tylko system i potrzebne sterowniki. Baza danych MySQL działa bez zarzutów. Teraz już nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że kiedyś normalnie pracowałem na XAMPP 1.7.7 na tym komputerze, więc wszystko powinno działać.

Wcześniejsza wersja XAMPP działa prawidłowo (1.7.3) - jednak potrzebuję najnowszego PHP, bo XAMPP 1.7.3 nie obsługuje sesji i kilku innych elementów. Próbowałem skopiować nową wersję PHP do XAMPP 1.7.3, jednak występował ten sam błąd co w przypadku XAMPP 1.7.7 - a więc wina stoi po stronie kompilatora (kompilatora, tak?) PHP.

Z góry dziękuję za pomoc/wskazówki.