Xara 3D - Pomocy!

(Angel1974) #1

Wita.

Zrobiłem zaje.. napis na kamieniu i wszystko było ok ,ale po zapisaniu go na dysk nie mogę go odtworzyć!Oisze mi nieznany plik 3D. Pomocu ,jak go lub inne stworzone napisy w Xara 3D otwierać?

Z góry dzięki pozdro.

(system) #2

ja od czasu do czasu tez używam tego programu i jak skończe projekt robie printscreena. potem wycinam to co mnie interesuje i zapisuje.

wszystko programem irfan view a nie paintem

(Angel1974) #3

Dzięki za odp. ale czy nie ma innego sposobu? Myślałem że robi się napisik zapisuje na dysk i mamy go, a nie idzie nawet wysłać go na stronke bo żaden program go nie widzi.Może istnieje coś jak konwertowanie obrazka?

Pozdrawiam

Złączono Posta : 02.03.2007 (Pią) 18:33

A tak w ogóle to mój obrazek jest ruchomy i niestety tego nie idzie odtworzyć na IrfanView.

Jeszcze raz prosze o pomoc! !!

Z góry dzięki.

Pozdro.

(floyd) #4

Opcja save jest do zapisywania w formacie xary aby można było ewentualnie potem ponownie wczytać i poprawić lub zmienić. Jeżeli chcesz zapisać ostateczną wersję do prezentacji np. w sieci to wybierasz File-->export i zapisujesz w wybranym formacie np. '.gif', 'swf' itd.(obrazka w tym formacie nie wczytasz już do xary i nie porawisz. Warto zatem zapisywać zarówno przez save jak i export. Może przy okazji przypomnę, że większość programów graficznych ma takie dwie opcje: save i export.

(Angel1974) #5

floyd,dzięki Ci bardzo.Jestem nowy w te klocki i dlatego tak pytam. Jeszcze raz dzięki i pozdro.