Xbox 360 60gb premium, 2 pady, headset, dużo gier, gold

Witam mam do sprzedania zadbanego, czyszczonego z kurzu sprężonym powietrzem, w stanie idealnym, nieprzerabianego, Xboxa 360 w wersji 60gb + pendrive z dodatkami do gier, 2 czarne pady (jeden nowy!) (mogę dodać również działający lecz uszkodzony biały pad) , nowe słuchawki z mikrofonem, akumulatorki, dużo super tytułów: Modern Warfare 2 z dodatkami, Gears of War 3 z dodatkami, Modern Warfare 3, Left 4 dead 2 z dodatkami, Gears of war 2 z dodatkami, Gears of War 1 z dodatkami, Battlefield Bad Company 2, Alan Wake, Forza Motorsport 3, Call of duty 4, Crysis 2 z dodatkami, Halo Reach z dodatkami, GTA IV Kompletna Edycja (3 gry), Dead Rising 2: Case West, Halo Wars, Lost Planet 2, niektóre z gier na żądanie, poza tym na koncie znajdują się kupione dodatki do innych gier np. Call of Duty Black Ops, Obrazki gracza, skórki do broni, motywy graficzne. wartość gier z dodatkami przekracza 750zł zgodnie z cenami z allegro, jednak zależy mi na czasie, mogę sprzedać poprzez allegro mam 80poz komentarzy jednak trzeba będzie doliczyć marżę dla allegro. Dodatkowo 10 miesięcy członkostwa Xbox Live GOLD wartego 100zł, wraz z moim kontem gdzie znajdują się płatne obrazki dla graczy i awatary. Niestety względy finansowe zmuszają mnie do sprzedaży całego kompletu. Oczywiście pełne okablowanie. Cena 1150zł do negocjacji, czekam na propozycje.

Fotki:

http://imageshack.us/photo/my-images/18 … 0346k.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/83 … 348al.jpg/

Przesyłka do uzgodnienia po kupnie, na pewno szybka wysyłka, zabezpieczę przesylke dokladnie.

Kontakt gg: 2268858 lub telefonicznie 889 010 393

diApollo , uzupełnij opis o brakujące dane, w przeciwnym wypadku temat wyląduje w koszu.

dobra cena czy można prosić o więcej fotek?

i w jaki sposób mozna kupić???

Sprzedaję Xboxa 360 60 gb premium zadbanego, niezbanowanego, nieprzerobionego z 2 padami, nowym headsetem, pełne okablowanie + kable do podłączenia do monitora i głośników, 21 super gier, ogromna ilość płatnych dodatków, awatarów, obrazków, motywów, pendrive z dodatkami, 4 akumulatorki.

Zapraszam na aukcje: AUKCJA ALLEGRO