XBOX 360 - Aracde? Czy jeszcze warto?

(Czarek1995) #1

Witam,

zamierzam kupić jakiegoś xboxa.. do wydania mam 750zl. Czy znajde cos do tej ceny? Jesli tak to jakie wersje polcacie. Posiadam telewizor lcd 42' i najlepiej aby z nim dobrze wspolpracowal. Zalezy mi na live, konsola nie bedzie przerabiana.

Prosilbym o podawanie przykladowych aukcji z konsolami, badz linkow ze sklepow.

(bubon) #2

Szczyt lenistwa, prosić innych o podanie linku do allegro. Ale co tam, mam dziś dobry humor więc masz:

http://allegro.pl/listing.php/search?category=5914&from_showcat=1&sg=1&string=xbox+360&price_from=600&price_to=750&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&buy=0&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=t&clear_cookie=0&change_view=Poka%C5%BC

(Czarek1995) #3

Źle to sformułowałem. Bardziej chodzilo mi, czy warto w tym czasie inwestowac w xboxa ARCADE.

(Błażej) #4

Pojeździj po RTV Euro AGD oraz po MM i poszukaj tam.

W gazetkach ostatnio dużo promocji Xboxów Arcade z dyskiem 20GB za 550zł

(PaPuX) #5

Otóż jako że zajmowałem się 2 lata serwisowaniem konsol powiem ci tak.

Unikaj wszelkiego rodzaju konsol tak zwanych grubych "dużych" są to konsole których żywotność określona jest na około 8 miesięcy (cyna bezołowiowa, duże BGA) nie będę się zagłębiał w szczegóły.

Polecam jak najbardziej wersję slim żywotność ok 28 miesięcy. Do tego bardzo dopracowana a co do gier to już sam wiesz że wybór jest przeogromny bardzo fajnych tytułów.

(Czarek1995) #6

A coś takiego: http://allegro.pl/xbox-360-arcade-dysk- ... 41451.html . Uważacie za dobry wybór? Bo najbardziej mi do gustu przypadla.

(PaPuX) #7

Będziesz żałował ale twoja sprawa. Napisałem że wyłącznie wersje Slim.

(Błażej) #8

Etam uczulony jesteś

Jakoś od kiedy wyszły konsole na Jasperze to przegrzewanie nie występuje więc żywotność napewno jest dłuższa.

Do tego gwarancja, więc nie ma co się bać

(PaPuX) #9

Jseper się nie przegrzewa i żadna konsola się nie przegrzewała bo xbox ma zabezpieczenie termiczne. Po co to tłumaczyć. Problem leży w obudowach BGA i użytego topiki i wszystkie konsole trafiają z tą samą wadą do serwisu.

Żywotność podałem wcześniej. Jest to żywotność konsol według której dokonuje się serwisowania bądź wymiany płyty na nową. Są to proste wytyczne z microsoftu.

(Czarek1995) #10

w RTV na Wileńskiej znalazlem promocje na arcade. dzieki. pozdrawiam.