Xbox 360 - co lepiej kupić na początek? Grę czy Gold'a?

Zamierzam kupić tego oto x-klocka http://www.saturn.pl/szczecin/konsola-microsoft-xbox-360-250-gb-fifa-14-forza-motorsport-4,id-895374 . W zestawie są dwie gry Forza Motorsport 4 i FIFA 14. Nie mogę się tylko zdecydować co lepiej kupić na początek. GTA V czy roczny abonament Gold.

Poszukać tańszej oferty i kupić grę + abonament? Może nie znam się, ale wg mnie 999 zł za tę konsolę to dużo. Ja dałem za swoją 6 lat temu 350 zł.

Dla abonentów Xbox Live Gold jest oferta Games with Gold w której w każdym miesiącu można pobrać dwie pełne (wybrane przez MS) na dysk konsoli. 12 miesięcy daje 24 różne gry:).

A te gry są na stałe czy np. na miesiąc?

Na stałe. Pierwsza gra jest udostępniana 1-ego dnia miesiąca do 15-ego dnia miesiąca, 16-ego dnia jest ona zdejmowana i jest druga gra, która jest dostępna do nabycia do końca miesiąca. Zazwyczaj są to średnie gry, ale czasami trafiają się dobre produkcje. Zresztą mają Gold masz opcję korzystania z Internet Explorer i gry w sieci. Zdarzają się też pozycje free 2 play np. World of Tanks czy Warface, które działają za darmo, ale i tak do swojego działania wymagają konta Gold.

Moim zdaniem bardziej opłaca się kupić konto złote niż grę GTA V, jeśli kupisz konto będziesz miał więcej gier, a jeśli kupisz GTA V będziesz miał tylko jedną grę.

Chyba kupię tego Gold’a, ponieważ jest to bardziej opłacalne.