XBOX 360 czy Nintendo Wii?

gry nie powstają tylko w Japonii

Ja osobiście bym polecał Xbox’a 360 i właśnie zamierzam go kupić!:slight_smile:

a gdzie tak napisałem?

napisałem tylko przy Wii, że czerpie się przy niej maksymalną przyjemność z grania i jest to prawda - żadna z nowych konsol nie pozwoli Ci się w takim stopniu wczuć w grę.

a ja myślę, że będzie odwrotnie.

Wii to prawdziwy next-gen. właśnie w tą stronę pójdą kolejne konsole nowej generacji (ale to za 5-6 lat).

nie mógł być to strzał do bani, gdyż od początku było wiadomo, że na Wii nie będzie tak zaawansowanych graficznie gier. Wii kupuje się po co innego.

a jeżeli ktoś zrobił tak jak piszesz, to jest po prostu głupi, gdyż nie zorientował się nawet co ma kupić.

podsumowując - wybrałbym Wii i jedną z konsol PS3/Xbox360.

tylko z tym wyborem problem.

Xbox360 - przyzwoita cena, masa gier, dostępność.

PS3 - wysoka cena (!), całkowita niedostępność, mało gier (wiadomo, że pojawią się nowe tytuły, ale…). no jedynym plusem jaki w niej widze, to Linuks :slight_smile: bo graficznie Xbox360 i PS3 na dzień dzisiejszy wyglądają tak samo.

…Przyzwoita cena LOL, przyzwoita jeśli masz hd full a jak nie to +4000 bo na zwykłym jakie ma większość grafika jest beznadziejna(porównując z innymi next-genami) a wii nie potrzebuje żadnego HD i to jest także duży plusik :smiley:

jakbyś nie zauważył porównuje Xbox360 z PS3, a nie z Wii.

bo Wii to przecież wychwalam :slight_smile:

Nawet porównując z ps3 to nie ma dużej różnicy cenowej chyba że chcech p prostu mieć tę konsole, a nie w pełni z niej korzystać :evil: :evil:

freedom każdy ma ma inny punkt widzenia… swój punkt widzenia.

Ja przedstawiłem swój - wdg. mnie najbardziej optymalny :mrgreen:

zupelnie przypadkowo dostalem xboxa pod choinke, z Gears of War wlasnie. musze przyznac, ze gra jest przednia. teraz czekam na Assassin’s Creed. Co do samego sporu, ktora konsola jest lepsza xbox czy ps3 to czytalem w wielu miejscach, ze parametry sa porownywalne, natomiast xbox (dzieki temu, ze nie zostal wyposazony w to zbedne badziewie blue-ray) bedzie prawie o polowe tanszy od ps3. sprawa jest prosta - tak drogie ps3 bedzie totalnym fiaskiem sprzedazowym. a kto, przy zdrowych zmyslach, bedzie inwestowal w gry na konsole, ktorej nikt nie ma w domu?

Ja tam bym wybrał XBOXA360 moim zdaniem jest lepszy troche w niego pykałem u kolegi i grafa rewelacja.

macioo spójrz na premierę PS2.

Cenowo było to samo: oficjalna cena w polsce 2699zł.

Na świecie ciut taniej czyli 2000zł.

Szły jak ciepłe bułeczki i tak samo jest i będzie z PS3.

Po prostu trzeba chwilkę poczekać na lepsze gry bo launch titles nigdy nie pokazują prawdziwej mocy w konsoli.

A poza tym Sony poszło w siekawą koncepcje… znam już kilkanaście osób które sprzedają kompa by kupić PS3… no bo mamy dysk 60GB, linuxa i nieograniczone możliwości.

Świetna konsola do gier i komputer w jednym :slight_smile:

dokładnie

na ps2 można zauważyć jej moc grajac w najlepsze wyscigi viideo w historii gier czyli w Gran Turismo 4 niemoge sie doczekać kiedy zagram w GT5 na ps3

Z tego co mi się wydaje to dyskusja dotyczy Wii vs. X360 :twisted: :twisted:

ale niedługo dojdzie ze bedze dyskusja o tych trzech next genach

Przeczytaj cały topic to zobaczysz że dyskusja się toczy o wszystkich trzech next genach :stuck_out_tongue:

Wiem :stuck_out_tongue: dlatego proponuje założyć nowy topic

Wii vs. Xbox 360?

-Ja bym brał Xbox’a, weźmy np. gre Motostorm :smiley:

Nie widziałem jeszcze tak efektownej gry na PC

Od kiedy MS ma być na X360? :wink:

Grafy nie ma co porównywać między X360 a PS3, z X360 developerzy mogli się zapoznać dawno temu, z PS3 raczej nie. Po stronie PS3 przemawia blu-ray, w X360 zastosowali tylko napęd DVD, taki GoW ma 6.7GB, HD-DVD ma być wyłącznie do odtwarzania filmów i kosztuje 200$. Muszę powiedzieć że jestem fanboyem PlayStation, chociaż już jestem bliżej X360 za cenę PS3 ma dwa Xbox’y (wersja Core). :stuck_out_tongue: Sony traci najmocniejsze tytuły Tekken 6 (prawdopodobie na 90%) VF5, tylko się obejrzeć jak straci MGS4. :confused: Co do Wii ta konsola jest stworzona dla graczy których nie interesuje grafika - tylko zabawa. Ty 23LeVaN23 zapewne wymagasz dobrej grafiki, fizyki itp. bierz X360 nie pożałujesz.

Dałbyś jakiegoś linka odnośnie tego info :stuck_out_tongue:

Bo nigdzie nie wyczytałem aby to nie był exclusive na PS3.

Owszem VF tak ale nie tekken :slight_smile:

MGS4 na pewno nie wyjdzie na X360 - pewnie będzie tak jak w przypadku X że po pewnym czasie dopiero wyszła ciut zmieniona gra.

Link tu:

http://giery.eu/Xbox360/Newsy/Tekken-6-na-X360.html

Ale pewnie juz znalazłeś. :stuck_out_tongue:

Co do MGS’a to nawet jak wyjdzie ciut zmieniony to i tak sony straci kupców na PS3. Nie żebym wróżył sony coś złego, ale patrząc na ich stosunek wobec graczy …

Jak na razie to zwykła i nie potwierdzona plotka :wink:

I wątpię aby tekken6 ukazał się na X360. Cuda się zdarzają ale nie tym razem :mrgreen: