XBOX 360 czy PS2? (na starym telewizorze)

Witam,

na początku sorry za temat xbox 360 czy PS2 bo wiem że takich te,matów jest wiele,ale nie znalazłem tego co chciałem.

Mam pytanie,może nie tyle co pytanie ale prośbę o poradę co wybrać Xbox 360 (wersja Arcade,nie będę na razie grał przez internet) czy PS2? xbox kosztuje teraz tylko 630zł PS2 399. Xbox jest chyba lepszy od PS2 ale jest raczej na telewizory nowsze HD LCD ja niestety mam 21 cale stary telewizor ;/ i nie wiem czy opłaca się kupować xboxa 360 i grać na tym telewizorze. Nie wiem czy PS2 na tym TV będzie miało taką samą grafikę co Xbox 360. Proszę o poradę i jeszcze raz sorry za temat.

Dzięki wielkie

PS2 to przestarzała konsola i już nowych gier na nią nie produkuja a więc ja bym brał xboxa, co do telewizora to nie wiem .

to właśnie a o telewizor tylko i wyłącznie tu chodzi :stuck_out_tongue: jeżeli xbox 360 przeznaczony jest na TV LCD HD to czy mna starym TV będzie też ładna grafika lepsza od PS2? Bo wiadomo że PS2 jest przeznaczone na takie TV jak ja mam :slight_smile: więc pytanie co lepiej się opłaca kupić PS2 czy x360.

dzięki za odp.

XBOX 360. Zawsze można przecież dokupić jakiś monitorek chociaż CRT i będzie git z resztą PS2 a X w kwesti grafiki i grywalności to niebo i ziemia :wink:

no ok ale jak byś miał tylko telewizor 21 cali (ten stary :P) co byś kupił PS2 czy x360?

jaka będzie grafa na tym TV ?

dzięki za info

Prawda jest taka że nawet najnowsze gry na ps2 o ile jeszcze jakieś wychodzą to są w koszmarnej jakości nawet na zwykłym tv… a xbox360 to już inna epoka konsol i na zwykłym telewizorze obraz będzie idealny i bez zastanowienia bierz xboxa 360 ;] A dodatkowo jak kiedyś dokupisz lcd to tylko kupisz kabel hdmi, podłączysz pod nowy tv i będziesz śmigał dalej ;D

Aha dzięki na prawdę pomogłeś, ja myślałem że x nie pociągnie na starym TV i grafa będzie podobna jak na PS2. Dzięki jeszcze raz biorę xboxa a w kwietniu dokupię TV Hd ;]

Możesz kupić X360, i do tego przejściówkę z HD na Chinch, czy tam nawet Euro. Ale jakość obrazu nie zmieni się, przynajmniej rozdzielczość. Zwykłe telewizory są robione na systemie PAL(Te Polskie), który obsługuje rozdzielczość 768x576, a LCD z HD mają już albo 1280X 720, albo 1920x1080… W związku z tym jeżeli kupisz X360, to zmienią się tylko tekstury gry, i cała reszta, ale rozdzielczość się nie zmieni… Ale znacznie bardziej się opłaca kupić X360 :wink:

a po co ta przejściówka z HD na Euro_ i gdzie można dostać ?

A i jeszcze jedno nie wiecie kiedy będzie polska premiera tekken 6 na xboxa 360

W xbox arcade znajduje się kabel EURO?