Xbox 360 czy taki komp

Ale jak patrzyłem na test kart ATi i Nvidii to GTX 280 górował.A Ati nie chcę mój brat miał to same problemu były. :o A dysku duzego nie chce ;p

W dniu 29.06.2008 , o godzinie 23:53 został dopisany post przez mass95

Jest droższy o 70 zł. Ale OK

GoodRam PRO 900

Samsung SpinPoint F1 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ)

Microstar P45 Platinum

GeForce GTX 280 EVGA 1GB (PCI-E)

Intel Core2 Duo E8400 3,00GHz (S775) BOX

Sharkoon Rebel 9 Value Black ------- mam

OCZ SXS 600W ------ mam

tak, tylko za cenę jednego GTX280 masz trzy!! HD4850, które biją go na głowę !!

bierz ten zestaw który podałem i się ciesz z super jakości :slight_smile:

PS. problemy to były przed wydaniem HD4850, teraz ATI rządzi !!

Ale ta płyta MSI ma tylko 2 sloty PCI-e 16x więc po co mi 3x HD4850 ?

PS, http://www.miastogier.pl/news,pc,7802.html

mówiłem że ewentualnie 3xHD4850 by zgniotły tego GTX’a, a nie kazałem ci ich kupować

2HS4850 są także lepsze od GTX280 i do tego są tańsze o 600zł :slight_smile:

Poszukaj sobie takich testów:

http://techreport.com/forums/viewtopic.php?f=3&t=59791

Bo widać ZEROWĄ opłacalność GTX280 w porównaniu do HD4850 w corss’ie.

Czyli tak :

Crucial Ballistix 1066MhZ 2x1GB

Samsung SpinPoint F1 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ)

Microstar P45 Platinum

ATi HD4850 x2 Crossfire btw. co to jest?

Intel Core2 Duo E8400 3,00GHz (S775) BOX

Sharkoon Rebel 9 Value Black

OCZ SXS 600W

http://pl.wikipedia.org/wiki/Crossfire

Crossfire to jest odpowiednik SLi dla dżiforsów oO

Aha czyli ten ostatni zestaw dobry?

Nie jestem jakimś zwolennikiem Crucial’i ale mną się nie musisz przejmować, zestaw jest ok, możesz brać.

A kiedy ma być HD4870? :twisted:

W zasadzie to premiera już była nawet jest w sprzedaży, ale jeszcze nie u nas:

http://www.grafikkartenpower.de/shop/ca … cts_id=792

233ojro x 3.4 = ~792zł

Bralbym taki :

Crucial Ballistix 1066MhZ 2x1GB ------------------------- 200zł

Samsung SpinPoint F1 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ)— 170zł

Microstar P45 Platinum----------------------------------- 570zł

ATi HD4870 x2 Crossfire---------------------------------- 1600zł

Intel Core2 Duo E8400 3,00GHz (S775) BOX----------------- 550zł

Fajny nie ? A kiedy mają wejść do Polski? Kompa nie kupię przed 28 lipca więc mam czas

Ja bym brał kompa i tylko kompa. Lubie pograć w symulatory i strategie dobre, a na konsole tych brak. Niech mi tylko ktoś nie mówi że są symulatory. Jak tak uważa to niech w słowniku sprawdzi co znaczy symulator:) Te F1 co np. niedawno wyszło to śmiech bierze. Poza nazwą to nie ma nic wspólnego z F1:) rFactor rządzi:P eh chyba mi odbija ale to ta godzina i promile:)

Takie stwierdzenie padlo już na samym początku jakie gry lubisz. I jakie masz nastawienie. Ja bym brał konsole i TV komp do neta i gra gitara. Nawet granie w fps bez pada nie wchodzi w grę bo od myszki i klawy sie odzwyczaiłem totalnie. (bo na kompie nie gram juz od 10 miechów) A kiedy bym nie mysla iz mozna rgrac w CoD3/4 czy Medala na PADZIE! Jak grasz w tpp/samochody/ogolnie akcja typu DMC4/RE konsola jak umiesz sie przełamac do pada to i fps mozna podpiac do listy (moj ojciec nie dal rady i gra na kopie na padzie nie chce i koniec). Zostaja strategie mamy C&C:TW będze Red Alert3, Halo Wars! RPG też więc twoja decyzja. (chyba nawet Widzmin będzie na xbox-a). Dobra spadam grac w GTA4 może w koncu uda mi się je skonczyc… =D>

konsole są jak narzazie bardziej przyszłościowe gdyż coraz więcej wychodzi na nie gier oraz wychodzą gry tylko na konsole.

Z mojego punku widzenia dzisiaj nie kupiłbym konsoli bod tv gdyż żadna nie wyróżnia ponad inne

Jak nie a Wii to co jest inna od PS3 i Xboxa360. Cooking Mama 2 spowodowała iż Xbox ma krótkie wakacje. A i CoD3 niczego sobie mimo gorszej grafiki to sterowanie niszczy. =D>

Też mnie to zastanawia jak się gra w takie gry na konsoli …

jeden z kumpli ma kompleks i zawsze jak mówię, że może kupię sobie jakąś konsolkę to mnie wyzywa " noo super będzie Ci się grało np. w cod’a na padzie" :smiley:

Dla mnie miszcz. Siadłem i po 5-10 minutach grało sie tak samo jak na myszcze i klawiaturze. Gałeczka smiga spokojnie i mozna precyzyjnie celowac. A na Wii to juz w ogole fajna zabawa jak by sie giwere trzymalo w lapskach… :evil:

Dla mnie to żadna różnica pad czy klawa, się gra się umie :stuck_out_tongue: