Xbox 360 czy warto?

Bawiłem się na niej i powiem że dobry sprzęt. Dużo lepiej się gra niż na kompie

No ja tez do tego doszlem po kilku godzinach gry, owszem na kompie tez jest taka grafa ale jest male ale…

do konsoli nietrzeba dokupywac nowej karty graficznej nowego dysku nowego procka albo ramu poprostu wkladasz playtke i grasz :slight_smile: a na kompie trzeba instalowac potem zmieniac ustawienia grafy bo zamalo fps

a na konsoli zawsze wszystko na max-a i zero zaciec … ![-o<

Ps. Czy do xbox-a mozna se normalna kierownice dokupic, bo ta z ich firmy kosztuje 100 euro :/? ma on wejscia usb?

musisz kupić jedynie kierownica przystosowaną do tej konsoli, te z PS, PC nie będą działały na xbox360

Polecam PS3, Xbox to marny naśladowca…

Nom xklocek to tylko następny wymysł microsoftu , żeby dzieci dzieci dzieci Billa Gatesa nie musiały pracować… Nie wiem , ale mi by się nie chciało płacić 120 zł za jakieś głupie konta do gier i to jeszcze płacić za własny internet jakby chociaż jakiś swój dawali czy coś…Konta są drogie i ta cena tańsza w porównaniu do PS3 zaraz się zwróci , w PS3 masz blu-ray’a i za to tak na prawdę konsola kosztuje 1300 zł , a nie tak jak PS2 ~400zł , w xklocku tak na prawdę to za co się płaci za napęd DVD ta konsola nie jest nextgenowa nie wiem na ilu płytach jest GTA 4 ? na 4 DVD? To co będzie nie długo będzie po 10 płyt DVD…Jedyną zaletą xkloca jest to , że możesz włączać “kopie zapasowe” płyt każdy wie dlaczego to jest takie dobre prawda? :smiley: Ja wybrałem PS3 , ponieważ xkloc jest microsoftu , który potrafi zawodzić… i każdy mądry stwierdzi

, że klocek szybciej padnie niż PS3…

Ring śmierci Xboxa jest znany :smiley:

Czyli odradzacie xboxa 360?? #-o

Rób jak chcesz, ja bym prędzej brał PS3, chociaż nie lubię konsol…

Skoro nie lubisz konsol i najwyraźniej nie masz żadnej, a więc nie masz porównania czyli twoja wypowiedź w tym temacie jest dla mnie bezcelowa. Może wyjaśnisz w większej ilości słów w zdaniu jak 5, dlaczego tak uważasz, bo patrząc po twoich postach to je sobie tylko nabijasz. Słucham ;>

Dobrze, postaram się :slight_smile:

  1. PS3 jest mniej awaryjne od Xboxa360 - nie ma czegoś takiego jak Ring Śmierci

  2. PS3 ma blue-ray - jest na pewno przez to droższy, ale z czasem będą gry 2-4 DVD, a wtedy Xbox przestanie być wygodny

  3. Na PS3 można wgrać system linuxowy i korzystać z niego jako system

  4. Nie lubię wspierać M$

  5. Ma lepszy soft od Xboxa360

  6. Obsługuje gry z PS2

EDIT:

Mam PSP 1000 :smiley:

Owszem, można wgrać nawet Windowsa, natomiast na XBoxsie oprócz

Nie do końca ponieważ PS3 w europie jest sprzedawana bez chipsetu pozwalającego uruchomić starsze gry z PS2.