Xbox 360 czy warto?

Mam zamiar kupic konsole Xbox 360 i mam kilka pytan czy do tej konsoli MUSZE posiadac telewizor LCD albo plazmowy ? czy te zwykle stare moga byc? Czym sie ruzni wersja Premium od Arcade poza tym ze ma dysk 20gb?

Czy xbox 360 jest gorszy od playstation 3 ?

Czy ma ktos moze z was ta konsole i moze cos oniej napisac?

Ps. jezeli to nieten dzial to prosze nieusuwac tej wiadomosci tylko ja przeniesc z gory thx

Nie musisz. Ale przy jakości HD by wypadało mieć coś w tym standardzie choć to nie wymóg. Szczerze nie widzę wielkiej różnicy w grach na X360, PS3 a nowymi grami na PC i dobrym sprzęcie. Choć szczerze mówiąc chętnie zagrałbym sobie w StarCraft Ghost ;] To jedyna naprawdę ważna róznica…

Możesz grać nawet na monitorze komputerowym, na zwykłym TV obraz jest OK, ale dopiero na LCD grafika naprawdę powala.

Niczym

Jedyną znaną mi wadą X’a w stosunku do PS jest brak napędu blueray.

Ja mam tą konsolę i jestem zadowolony, jak masz jakieś pytania chętnie odpowiem

mam ta kosnole i jestem z niej zadowolony jedynie co mnie denerwuje ze trzeba wykupić abonament by zagrac w multiplayer na poczontku ma sie do dyspozycji 3 konta na każdym mozna grac po 1 miesiacu za free potem juz musisz wykupic abonament , ja osobiscie gram na zwyklym tv nie tam zadne lcd i jest super ,

Tak mam jeszcze kilka pytan

  1. Jak wyglada multiplayer na xbox360?

  2. Czy ten blueray robi ruznice w grach czy sluzy on tylko do filmow?

  3. czy monitory LCD (ten do komputer) sa jakies z HD jak tak czy sa w przystepnej cenie?

  4. Czy mozna grac lan-a xbox360+komputer?

  5. Ktos napisal o jakis kontach co to za konta?

Ps. sorki ze tak sie o wszystko wypytuje ale na xbox-ie i ps3 gralem tylko w mediamarkt :stuck_out_tongue:

Tak samo jak na PC, podłączasz konsolkę do netu i jedziesz, musisz mieć jedynie router lub poprzez kabelek LAN udostępnić net Xboxowi

Jak byś poszukał na necie sam byś się dowiedział jaka jest różnica, Blueray to ogromna pojemność w stosunku do DVD, 40 GB blueray a 8GB DVD.

Jak łatwo się domyśleć większa pojemność nośnika to np. lepsze tekstury w wyższej rozdzielczości i więcej dodatków na jednej plycie.

Rozdzielczość Full HD to 1280x1080, ale nie musisz szukać monitora z tą konkretnie rozdzielczością, jeżeli podepniesz monitor do Xboxa, możesz w ustawieniach konsoli wybrać jedną z wielu rozdzielczości, pasującą do Twojego monitora.

Z tego co wiem to nie, nie oszukujmy się, celowanie przy użyciu pada jest trochę trudniejsze niż korzystając z myszki, więc nawet nie miało by to większego sensu :stuck_out_tongue:

Są dwa rodzaje kont: Gold i Silver, jedynie mając konto Gold możesz grać na necie, dodatkowo Gold daje kilka innych przywilejów. Konto Silver pozwala jedynie na ściąganie dem i różnych ■■■■■ół. Konto Gold kosztuje coś koło 99 zeta na 13 miesięcy, ale tego nie jestem pewien, poszukaj na allegro specjalnych kart zdrapek. Na PS3 nie płacisz nic za granie na multi, ale z tego co słyszałem to tam nie ma tak dobrze jeżeli chodzi o serwery do gier, podobno jeśli już są to często zlagowane, ale to musi potwierdzić/zdementować ktoś kto ma PS3.

Drefo, sam osobiscie nie posiadam konsoli albo bardzo duzo znajomych ja ma.

Kazdy mowi ,ze granie na normalnym Tv to jak jedzienie Hamburgera z M’C w papierku… .

Moim zdaniem, jezeli masz mozliwosc to zaopatrz sie w jakis dobry LCD TV , jezeli nie to mecz oczy na normalnym TV.

Ale z tego co widzialem to roznice sa ogromne.

Pozdrawiam.

Ja u siebie gram na X360 na zwykłym CRT Sony Trinitron 21" Do LCD 32" się nie dosiadam, bo jest on dostępny tylko wieczorami i muszę powiedzieć, że na tym 21" gra się zadowalająco mimo, że na pewno na tym LCD obraz wyrazistszy, rozdziałka większa co najlepiej widać po czcionkach.

Z tego co wiem to wersja arcade niema dysku twardego jezeli bym kupil ta wersje i mial konto Gold, jezeli bym chcial sobie sciagnac np. demko jakiejs gry to gdzie by mi sie to zapisalo? Da sie wypalic na plytke?

Da sie kupic normalny dysk twardy 5 cali czy 2,5 i go tam zamontowac?

Drefo , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Drefo , co do dokupienia normalnego dysku i wsadzenia go do konsoli to wydaje mi sie , ze raczej nie ma takiej mozliwosci , ale nie jestesm na 100 % pewny.

Co do wypalania czegokolwiek to nie zapominajmy o tym , ze Xbox jest tylko konsola a nie nagrywarka - niema takiej mozliwosci.

Ostatnio gralem u kolegi w nfsps na xbox-ie arcade i zauwazylem tam male zabki na konturach czy xbox360 nieposiada anti-alising-u ?

Ps. Ostatnio na stronie x-boxa wyczytalem ze wersja elite ma 3 x 3.2 Ghz processory i funkcje anti-aliasing

a inne wersje z tego co wiem to maja jeden processor 3.2 Ghz.

Powiem Ci tak, po ostatnich obniżkach cen, warto zastanowić się nad Elitem, koszt 1050zł, nie robi tyle hałasu co premium i arcade a do tego masz 120Gb [na instalki gier] kabelek hdmi i pada który trzyma dłużej, wszystko w zestawie. Żeby grać na multi musisz kupić sobie pakiety LIVE’a [przy zakupie konsoli miesiąc gratis] i zarejestrować go gdzie chcesz [najlepiej Anglia, Polska niestety nie ma swojej domeny], dodatkowo masz dostęp do najnowszych demek i arcadowych gierek etc. Dużo wygodniejszy pad niż w PS3, gabaryty i nędzny styl piano black :x brudas!, do tego cholernie wolny blu-ray. Moim zadaniem X360 to w tej chwili najlepszy current gen na rynku. Ps3 ssie nie stabilnością, a Wii zbiera kurz po 2 tygodniach. Polecam LCD Sharp Aquos z nowej serii 100Hz Full HD, jednym słowem MAGIA!. 8)

No o obnizce tez slyszalem ale czy to prawda ze elite ma 3 rdzeniowy processor i anti-aliasing?

wszystkie rodzaje xbox360 mają 3x 3,2 Ghz i anti- aliasing

Wnętrze konsoli jest takie samo w każdej wersji, różni się tylko dyskiem, dodatkami i kolorem.

lol fajnie se w c!ula leca w media markt napisali na xboxie 360 arcade i premium 3.2 ghz a na elite

3.2ghz x 3 dziwne, a ten anti aliasing to sie wlancza bo w niektorych grach naprawde widac malutkie ale widac zabki

A tak pozatym to jaka wersje bys cie proponowali premium czy elite ? Bo slyszalem ze wersja elite ma duzo dodatkow.

wersja elite ma jedynie dodatkowy kabel HDMI, dysk 120GB i kolor czarny, a premium kolor biały i 20GB dysk

jak na dzień dzisiejszy najlepiej jest brać wersję elite, ale też możesz poczekać na premium z dyskiem 60GB

premium 60GB leży na pułkach już od miesiąca, bierz elita nie zastanawiaj się.