Xbox 360 Elite 250GB Kinect Ready Black WiFi

sprzedam

(Krzysieek88) #1

Witam,

Do sprzedania mam nowego Xboxa 360 Elite 250GB Kinect Ready Black. Nie będę się wiele rozpisywał, ponieważ konsola nie była nawet wyciągana z pudełka, zatem to, co dołączył producent, znajduje się w środku. Jest to dokładnie taka konsola, jak TUTAJ, u mnie nie ma tylko bonusa DLC - reszta j/w. Została ona wygrana w konkursie, jednak nie jest mi potrzebna, w przeciwieństwie do pieniędzy :wink: Oczywiście jest również komplet dokumentów, który potwierdza pochodzenie konsoli, gwarancję, itp. Zależy mi na szybkiej sprzedaży. Zatem cena jaka mnie interesuje, to 900zł! Koszt przesyłki pokrywam ja. Realnie zainteresowanych zapraszam z ofertami na PW.


(Angelo7) #2

Siema,

kilka pytań :slight_smile: w linku jest odnośnik do wersji z kinectem a nie tylko kinect ready, a więc jest kinect w Twoim zestawie? Kinect Adventures PL też jest? Oraz ostatnie pytanie, do kiedy jest gwarancja?

Pozdrawiam


(ka48) #3

Istnieje możliwości wystawienia na alledrogo?


(Krzysieek88) #4

Jest Kinect w zestawie oraz Kinect Adventures PL :slight_smile: Odnośnie gwarancji, obecnie jestem w pracy i nie mam dostępu do papierów, ale podejrzewam, że jest tak jak na stronie supportu: http://support.xbox.com/pl-pl/Pages/xbo … ranty.aspx Jak wrócę do domu to sprawdzę :slight_smile:

Jak pokryjesz mi koszty prowizji, które narzuci allegro - nie ma problemu :wink: W przeciwnym razie nie zamierzam dokładać do interesu - za duża kwota.


(ka48) #5

Można prości o zdjęcia pudełka :wink:


(Krzysieek88) #6

Zdjęcie poszło na PW :slight_smile:

Jeśli jest ktoś gotów kupić od ręki, możemy trochę negocjować cenę w granicach rozsądku :wink: