Xbox 360 elite - pare pytań co do użytkowania konsloli

no więc mam taki pytania co do xboksa 360 w wersji elite:

  1. Pady są bezprzewodowe i zasilane są bateriami aa lub akumulatorkiem tak?? czli że mam akumulatokrki aa ładuje je sobie wkładam do pada i działa??

  2. Czy obecnie dostepne w sklepach xboksy posiadają soft z funkcją instalacji gier??

  3. Da się w przyszłości jakoś aktualizować soft za pomoca koputera, czy jakoś podłączjąc konsolę do pc. W ogóle jak to jest z aktualizacją i xbox<–>PC

  4. Jak wyglada zabis gier?? Da się na dysku twardym?

  5. Da się podłaczyć konsolę pod monitor lcd ok pc??

no to chyba wszysko :wink: czekam na odpowiedź :wink:

1 tak, dokładnie tak

  1. wydaje mi się, że jeszcze mogły nie dotrzeć ale to żaden problem, robisz upgrade nowego dasha i po problemie

  2. aktualizacje są robione przez internet, ale zawsze aktualizować można np. z pendriva ale tylko znaczące aktualizacje jak np. ostatni dash

  3. instalujesz na dysku (nowy dash) i grasz, płyta oczywiście musi być w napędzie celem weryfikacji (przez cały czas grania)

  4. oczywiście, ale najlepiej wyjściem DVI->HDMI. Gniazdo VGA obniża jakość sygnału bo to analog.

  1. pad zasilany jest albo bateriami AA albo specjalnym akumulatorkiem ( możesz tez mieć baterie akumulatorki lądować i ich uzywac)

  2. nie każdy ma wgrany ten soft ale po podłączeniu do internetu automatycznie się aktualizuje (jest tez możliwość ściągnięcia na pc i wgrania do xboxa tego softa)

  3. tak da się ^^

  4. zapisują się na dysku twardym

  5. da, sam tak mam i jestem zadowolony :smiley:

więcej pytań ? pisz na prv albo w temacie :]

czyli że savy gier i jakby instalki moge na dysku twardym tak?? czytałem, że ma naped nie charczeć i szybciej się ładować - fajnie…

czyli ze jak mam starego dasha to go zasysam na pendrive i podpinam do konsoli tak?? jak wyglada porces jego instalacji i czy nie tracę gwarancji… a i skąd to ściągnąć ??

aha i potem jak sprawdzić czy mogę instalowac gry - nowy soft i jak odpala się ich instalacje??

i jecze jedno… jak są dołączone te słuchawki to do nich też bateryjki tak?? jakie?? i można na nich zamiast na tv słuchać dźwięku z gry???

Savy i zainstalowana gra jest na dysku.

Nie tracisz gwarancji, bo instalacja nowego softu jest automatyczna po podczepieniu konsoli do netu.

Wszystko jest opisane w nowym dashu (opcja zainstaluj na dysku twardym), który jest czytelny. Nowy dash jest z avatarami, łatwo go odróżnić od starego.

savy gier możesz na dysku lub na karcie pamięci (ale musi to być specjalna pod 360) a gry możesz bez problemu na dysku twardym instalować (1 gra zajmuje 6,8GB) i napęd już nie chodzi głośno i gry ładują się o 30-40% szybciej

najlepiej zaktualizować dasha podłączając kabel internetowy do modemu/ routera i po włączeniu konsoli automatycznie Ci go zaktualizuje, chyba że nie będziesz chciał to nie musisz

instalacje gry odpala się poprzez w profilu moje gry czy jakoś tam i na górze masz napisaną grę jaka jest obecnie w napędzie i tam dalej będziesz miał do wyboru czy odpalać grę z płyty czy z dysku

te słuchawki to podłącza się do pada i żadnych bateryjek do nich nie wkładasz, dźwięku z gry niestety nie możesz słuchać na nich, służą jedynie do rozmowy podczas gry w multi

Gry zajmują różne ilości miejsca np Burnout Paradise 3,4 GB. Ale średnio tak ponad 6 GB.

A i nowa aktualizacja dasha ma być na płytkach z nowymi grami, tak, żeby ci co nie mają podpiętego internetu (niech żałują że tego nie mają) do konsoli też zainstalowali.

dzięki…

teraz ostatnie pytanie… jak gry się da już instalować do w przyszłości będzie można mody do gier instalować??

Na Xboxa nie ma Modów…

EDIT:

Teraz ja mam pytanie - czy da się podłączyć xboxa do ekranu LCD przez usb ?

Teraz ja mam pytanie - czy da się podłączyć xboxa do ekranu LCD przez usb ? #-o

że niby jak?nie widziałem jeszcze w monitorze wy/we usb #-o

Oczywiście, że nie… a z drugiej strony po co ci takie rozwiązanie?

W monitorach są gniazda usb, ale do czego innego służą.

a co do podłączenia xboxa 360 do internetu… na gry przez neta wystarczy internet 1mb przez taki zwykły jakby kabel sieciowy (zapomniłem nazwy) ?? i ile kosztuje konto gold na rok??

Zwykły kabel sieciowy wystarczy tak samo jak 1Mb.

Konto Gold wystarczy wejść na allegro

http://allegro.pl/item490878950_xbox_li … i_usa.html

Jeśli dobrze pamiętam, na każde otwarte konto na X360 masz 1 miesiąc Silver

Gold stoi za 129 zł za 13 miesięcy (12 +1 gratis). Czyli 10 zł miesięcznie.

Na każde nowo otwarte konto masz 1 miesiąc gold i nieskończenie długo silver.

ale golda tylko trzy pierwsze konta tak?? tzn testuje czy mi się podoba przez trzy miechy a potem kupuje już ???

tak

jescze mam takie jedno pytanko… czy do podłączenie monitora lcd takiego zwykłego bez hdmi czy czegoś innego (nie znam się na nazewnictwie tego…taka niebieska końcówka + biała złączka/przejściówka, któą do monitora dołączyli…) i jeszcze jedno… bo ja mam neta w inei - od modemu idzie ten zwykły kabel od neta, tylko, że u nich niby trza podwać jecze jako kolejny komputer xboxa tzn wpisać jego mac na stronie…i czy to porzebne, czy jak tego nie zrobie będę miał neta. czy jakies konsekwencje z ich strony??

Z wyłączonym kompem nie można mieć neta w konsoli przez modem…

Czytaj to: http://xboxm.pl/Sie-w-Xboxie-360-vt190.html

ale ja nie mam jakiść neostrady czy jakiegoś innego *****…mogę mieć neta w xboxie 360 przez modem motorola sb 5100 bo on daje neta po prostu przez zwykły kabel siciowy… próbowałem i da się…

To sorry, nie zrozumieliśmy się…