Xbox 360-jak dołączyć do usługi Xbox Live

Witam! Jestem posiadaczem owej konsoli od ponad pół roku. Nie mogę dojść jednak do tego jak dołączyć do usługi Xbox Live. Chodzi mi o to, aby np. móc pobierać różne aktualizacje gier itp. Czy ktoś mógłby mi krok po kroku pomóc jak to zrobić? Konsola nie była przerabiana i nie ma bana na xbox Live. Pozdrawiam.

http://www.onlinecenter.pl/index.php?op … Itemid=198

tu masz samą rejstrację

http://www.xboxonline.pl/artykuly,rejes … ,show.html

i jak by się czepiał o kod pocztowy to daj jakiś zagraniczny kod pocztowy

dzięki, ale mam już podłączoną konsolę. chodziło mi jak trzeba skonfigurować konsolę, tj gdzie założyć konto w necie i gdzie to wpisać na konsoli krok po kroku. Podobno nie można wybrać lokalizacji w polsce. dlaczego?

czyli dać np. loklizację angielską, tak? a podałbyś może jakiś kod pocztowy do anglii bo nie znam.

* SW1A 0AA - House of Commons

* SW1A 0PW - House of Lords, Palace of Westminster

* SW1A 1AA - Buckingham Palace

* SW1A 2AA - 10 Downing Street, Prime Minister and First Lord of the Treasury

* SW1A 2AB - 11 Downing Street, Chancellor of the Exchequer

* SW1A 2HQ - HM Treasury headquarters

:mrgreen:

dzięki, udało się. wiedziałem, że na kolegów można liczyć :slight_smile: udało mi się zrobić polskie menu, ale jeszcze taka sprawa: skąd można pobierać różne aktualizacje do xboxa, bo próbowałem kiedyś np. oglądać filmy to brakowało jakiegoś kodeka. Kiedy łączę się z kompem poprzez ruter to cały czas jest trwa łączenie… Trzeba pobrać Windows Media Center?

aktualizacje same się pobierają, ostatnia aktualizacja systemu była na początku grudnia (dodano m.in. obsługę filmów w DivX).

nie ma takiej możliwości, ale jeśli masz komputer z systemem Vista to po połączeniu kompa z konsolą przesz router, można odpalić WMC na konsoli. Poza tym są programy (np. dodatek do Winampa pod nazwą Winam Remot), dzięki którym można z komputera udostępniać filmy dla Xbox360 (w formatach, które sama konsola nie obsługuje) i oglądać je na konsoli (także z napisami).

chyba nie, bo sam musiałem pobrać tą aktualizację odtwarzania filmów, ale mimo to już jest wszystko ok i dzięki za pomoc!