Xbox 360 joypad pare pytań

Witam

Mam zamiar kupić xboxa 360 i mam pytanie odnośnie pada.

Czy każdy pad jest taki sam chodzi mi o to czy do każdego pada można włożyć akumulatorek jak i zwykłe baterie AA?

ile trzyma akumulator a ile baterie?

a i jaka ładowarka do akumulatorka proszę o jakiegoś linka na allegro lub jakieś zdjęcie

z góry dzięki

do każdego pada mozna włozyc zwykłe baterie, akumulatorki czy specjalny akumulator

wlaśnie kupiłem pada z akumulatorkiem i nie wchodzą mi zwykłe baterie są za małe xD może jakoś sie rozbraja akumulatorek i zamyka pokrywe ze zwykłymi bateriami ?;p

i czy mozna kupic sam kabel do ładowarki na necie widzę tylko komplet z baterią

to chyba kupiłes pada Manta albo podobne /cenzura/ :), do pada od X360 wchodzą normalne paluszki typu AA albo akumulatorki AA, mozna tez zastosowac oryginalny akumulatorek Microsoftu sprzedawany razem z ładowarką do niego Play & Charge.

ymm…

wydaję mi się że mam orginalnego pada z ms za padem jest napisane microsoft kolo wejścia na ładowarkę

na akumulatorze jest hologram ms ,na padzie przy wejściu na akumulator również.

znalazłem parę rzeczy związanych z padami i akumulatorkiem mniej więcej wiem o co chodzi

ale teraz mam inne równie głupie pytanie jak poprzednie

na kablu który się podłącza do pada żeby ładował akumulator widzę że są dziurki

a na padzie wygląda jak by coś tam było xD jakaś karta lub coś może to tak ma być nie wiem 1 raz wżyciu mam w ręku pada od xa

może ktoś zrobić fotę swojego pada z tylnym wejściem był bym bardzo wdzięczny

tak ma byc taka płytka w tym wejsciu to są styki na tym, w usb masz tez cos takiego :wink:

aaaaaaaaaa

no to wsio jasne heh dzięki bardzo i sorka za takie pytania sam się szczerzę mówiąc śmiałem z tych pytań;p

zobaczymy wszyscy mnie uprzedzali żebym nie kupował xa zobaczymy po jakim czasie rod wyskoczy xD

jest w ogóle taki przypadek że rod może nie wyskoczyć przez parę lat?:

przede wszystkim poloz konsole w miejscu zeby miała dobry przeplyw powietrza i poziomo nie pionowo, co do 3ROD zalezy, jak kupowales teraz X’a nowego to zapewne masz juz nowy model Jasper w 65nm GPU i CPU takze sie o polowe mniej grzeje niz pierwsze wersje Xboxa 360, takze duzo mniejsze prawdopodobienstwo przegrzania no i 3ROD’a, mój stary Xbox 360 z listopada 2005 przezył do dzisiaj i ROD’a 2 razy dostał ale tylko z mojej winy ze sie przegrzał bo był w stoliku na półce, po ochlodzeniu i polozeniu w miejsce gdzie miał idealny przeplyw powietrza chodzi idealnie, takze ROD nie oznacza od razu zgonu.

spoko dzieki bardzo co do ułożenia konsoli to wiem o co chodzi

mozna zamknąc xd

;*

Prawdopodobieństwo jest to samo.

Cyna bezołowiowa utrzymuje stabilność od 8 do 15 miesięcy.

dobra dobra z tą cyną wiem o tym ale głównie ROD robił sie od wysokiej temp. a i styki lutowania prędzej potrafiły pękać itd, takze nie gadaj ze prawdopodobieństwo jest to samo bo Microsoft poczynił duzy krok na przód wlasnie w tym kierunku robiąc nowe mniej grzejące sie konsolki, no i zawsze jest gwara M$ 3 lata na ROD’a takze luz.