Xbox 360 podłączenie do monitora


(Kamil Cala) #1

Chcę swoje x-pudło podłączyć do monitora. Mam tam tylko analogowe wejście d-sub. Dodatkowo chciałbym uzyskać dźwięk z zestawu 5.1 creative'a. Pomóżcie mi: jaki kabel i/lub przejścówki trzeba kupić? I czy da się dołączyć jakiś rozdzielacz żebym mógł przełączać sygnał pomiędzy xboxem a PC?


(Pan Ziombl) #2

wątpię że się da tak zrobić


(Kamil Cala) #3

A ja jednak wierzę że się da :?

Znalazłem np. taki kabel http://www.xbox.com/pl-PL/hardware/x/xbox360vgahdcable/

Czyli obraz teoretycznie rozwiązany, ale czy wtyczki od tego kabla pasowałyby do zestawu 5.1?


(Pan Ziombl) #4

no dobra obraz rozwiązany ale nie będziesz mieć hd na monitorze


(Kamil Cala) #5

Czyli w jakiej rozdzielczości będzie wyświetlany obraz? Natywnej monitora? (1650x1050)


(Onimusza666) #6

Potrzebujesz czegoś takiego: [http://www.komputronik.pl/Konsole_do_gi ... ,id,41767/](http://www.komputronik.pl/Konsole_do_gier/Adapter_15PIN_GN zenski 15PIN_GN__zenski_/pelny,id,41767/)

A co do dżwięku to w zestawie powinieneś mieć kabel -Audio Adapter? do niego podłączasz subwoofer i gra.A żadnego rożdzielacza pod d-sub nie ma!


(Pan Ziombl) #7

no chyba na ale na 100% ci nie powiem


(Onimusza666) #8

Ten kabel też powinieneś mieć?-W każdym razie u mnie (elite) jest.Z tym obrazem to nie wiem , ja mam panoramę 22' ale gram przez HDMI , nie wiem jaka jest rożdzielczość


(Kamil Cala) #9

Po co mi ta przejściówka? Kabel który podałem ma dobre wejście czyli d-sub męski. Kabel jaki dostałem w zestawie (premium 60gb) to a/v - component. Można nim podłączyć się pod telewizor ale już nie monitor.

Czyli moje wnioski:

kupuję kabel VGA http://www.xbox.com/pl-PL/hardware/x/xbox360vgahdcable/ (co prawda kupię nieoryginalny, ale nie ma tu dużej różnicy jakości)

kupuję też tą przejściówkę http://allegro.pl/item515158859_adapter ... _vega.html dzięki której te dwa kable (cinche) tam podłącze, a zdrugiej strony normalny kabel od głośników (dźwięk będzie niestety stereo, ale mi to nie przeszkadza)

I to by było na tyle.


(dark__jedi) #10

Dobra, dobra. Ale podłączając gniazdem VGA masz analogowy przesył na monitor więc obraz będzie gorszej jakości. Cyfrowo - tylko HDMI i DVI.


(Dan Kol) #11

szukanie nie boli

viewtopic.php?f=11&t=292219&start=0&hilit=monitor