XBOX 360 - praca na Tv HD Ready, a Full HD

Witam.

Mam w planach kupno nowej konsoli Xbox 360 i mam pytanie o telewizor który tez planuje dokupić, jako że to ma stanowić komplet - TV i konsola razem.

W Xbox jest do wyboru jedna z czterech rozdzielczości i czy jak kupie TV HD Ready to czy będzie możliwość działania na 1080p?

Mój kolega ma TV 32" HD Ready (taki ja tez chce kupić, tylko nie wiem czy HD Ready czy Full HD), i on po podpięciu komputera do tego telewizora może ustawić rozdzielczość 1080p (1920 × 1080), a przecież to jest Full HD. I najprawdopodobniej to jest “wina” telewizora bo nie tylko on tak, ale jak sam twierdzi na forum można znaleźć, jak ludzie też opisują taką sytuację z tym modelem (jest to chyba jakiś Philips).

Tak więc pytam czy jak kupie np. LG z funkcja HD Ready to czy będę mógł grać na 1080p.

PS.

Czy jakaś gra przecina, zamula, przymula się na xbox 360? Np. GTA w akcji i inne?

dzieki

żadna gra na xobox nie bedzie ci sie przycinac, po to jest konsola zeby wszystkie gry działaly bez problemu, plynnie bez upgradu sprzetu.

jesli 1024 x 768 (HD ready) to nie.

sprawdź w specyfikacji tv jaka obsługuje rozdzielczość, m

Gry raczej nie powinny się przycinać w końcu są robione pod ta konsole ;]

Apropo tv to uważam że bez sensu kupować teraz telewizor hdready… lepiej dołożyć parę stów i kupić jakiś full hd szczególnie że widać całkiem sporą różnicę między hdready i fullhd nawet przy telewizorze 32".

Ale myślę że każdy telewizor fullhd czy hdready przyjmuje obraz w 1080p tylko w hdready jest on automatycznie skalowany do niższej rozdzielczości jaką ma telewizor hdready ;]

hd ready to nie full hd

full hd to 1080p

a hd ready to w zależnośći od tv ale przeważnie 720p

czyli na konsolach nic nie przycina, nie przymula i telewizor brać z full HD… ok

a jak będę kupował TV między innymi do xbox 630 to czy muszę jakąś szczególną uwagę zwracać na czasy reakcji i inne dane?

@writer

HD Ready nie jest czasem rozdzielczością 1366x768 ?

wiesz im lepszy kupisz tv tym większe wrażenia z gry

wyrazistsze kolory, szybsze czasy reakcji

A ta rozdzielczość to prawda taka jest

czyli co do TV to czas reakcji 6 ms to jest dobry czy raczej zalecacie lepszy? (nie będzie “duszków”)

albo dam link do TV który mam na oku

http://www.morele.net/produkt/193106/