Xbox 360 problem z dzwiekiem

Mam problem z dzwiekiem w x-pudle, gdy podpinam x-a do monitora lcd przez kabel : dsc00150rw6.th.jpg

i tutaj pojawia sie problem z dzwiekiem oto moje glosniki … : dsc00151ge1.th.jpg

jest to zdjecie subofera tam sie podlancza oby dwa glosniki tylko ze jak ja mam je podlonczyc do tego kabla? czy gdzies indziej sie je podlancza? prosze o pomoc poniewaz gra na normalnym telewizorze to jak …

powinieneś kupić taka przejściówkę i wpiąć w nia kabel który podłączasz do dźwiękówki w pc

jbc. to pisz na pw mam ten kabel i przejściówkę wiec mogę pomoc :stuck_out_tongue_winking_eye:

mjack_gn_2rca_gn.jpg

mjack_gn_2rca_gn2.jpg

Potrzebujesz audio adaptera: obraz007qg6.th.jpg

NO wlasnie mam taka przejsciowke jak napisales “dankol” tylko ze jak ja tam te kabelki podepne czerwony do czerwonego i bialy do bialego to gdzie ja mam to wtedy podpiac mam tylko 2 wejscia z tylu subofera a wejscia na sluchawki niema hehe a jak je podepne do jakiejs z tych dzureczek to nic sie niedzieje :frowning: a ten adapter to co to?

Ps. sory pomylilem sie ja mam taka przejscowke jak na zdjeciu umnie czyli z wyjsciem a ja mam miec z wejsciem tak jak ty pokazales tak?

no to jutro sie wybiore na poszukiwanie tego dziadostwa :stuck_out_tongue:

Ten adapter jestw zestawie z xem elite-Ja do monitora podłączam przez HDMI a ten adapter pod konsole a dalej pod subwoofer

Juz kupilem to “dziadostwo” tylko ze nie dolsownie to cos jak by podwojny jack taki w dwie strony hehe, fajnie glosniki daja i ta jakos w hd =D>

heh teraz sie fajnie gra, teraz mam pytanko dlaczego niemoge ustawic rozdialki 1600x1200 … -.-