Xbox 360 problem z grafiką


(Karmel) #1

Witam,

mam taki problem od kilku dni jestem posiadaczem konsoli Xbox 360 Arcade. Obecnie gram w GTA IV, gdzie grafika powinna być bardzo ładna, jednak tak nie jest. TV nie posiada HDTV, mam ustawione PAL 60. Wczoraj wyczytałem, że nie jest to wina telewizora lecz kabla, który jest standardowy w konsoli. Ludzie polecają kupić kabel RGB do xboxa, który prawdopodbnie poprawia jakość grafiki o bardzo wiele! Nazwa telewizora to: LG RZ-20LA70. Jednak posiadam, jeszcze monitor lcd Samsunga Syncmaster 931 BW do którego także można podłączyć konsolę specjalnym do trzego przeznaczonym kablem. Moje pytanie jest następujące, czy lepiej kupić kabel pod LCD i grać na monitorze, ale wtedy musze odłączać go od kompa i tak w kółko, kiedy tylko będę chciał grać czy może lepiej ten pierwszy RGB pod tv. Może mi ktoś powiedzieć, gdzie grafika będzie lepsza i czy o wiele? Bo to wszystko ma dla mnie wielkie znaczenie! Proszę o pomoc.


(Alou) #2

Według mnie lepiej podłączyć xboxa do telewizora, cena takiego kabla nie jest jakaś strasznie wygórowana(coś koło 50 zł)Słyszałem, że na tv jest dużo lepsza grafa niż na monitorze. Ale to już od Ciebie zależy wybór :slight_smile:

PS: [http://www.exerion.pl/961_Xbox_360__848 ... _RGB_.html](http://www.exerion.pl/961_Xbox_360 8482 Akcesoria_Kable_Kabel_RGB_.html)


(niezDarek) #3

rozdzielczość będzie lepsza na monitorze ale jakość obrazu raczej będziesz miała na telewizorze, komfort i praktyczność