XBOX 360 SLIM jest gorący.Problem z grą

Witam, od ponad dwóch tygodni posiadam tą konsole co w tytule.Wszystko pięknie cacy ale jest pewien szczegół.Od czwartku(03.10.2013) zauważyłem ,że po godzinie grania XBOX(znaczy to miejsce z prawej strony przy wolotach powietrza) jest gorący,nie że okropnie,no ale tak jakby herbata.Również zauważyłem, że zawodnicy w FIFA 13 zachowują się tak jakby ‘‘dziwnie’’.To znaczy piłka się od nich odbija, oni się sami od siebie tak odbijają,wgl dziwnie to wygląda,strzały też,gdy biegam tym swoim zawodnikiem nie mam takiej swobody manewrowania jak kiedyś.Co może być tego przyczyną ? Z góry dzięki za odp.

misskopl , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

wyczyść z kurzu, bo pewnie nigdy tego nie robiłeś a konsola już trochę na pułce stoi :stuck_out_tongue:

Czyszczę , praktycznie co dwa dni.Inny pomysł ?

byśmy się źle nie rozumieli, w środku czyścisz ? Jeśli w środku masz czysto to już nie nie zrobisz, widocznie przesadzasz z temperaturą (co do fify 13 się nie wypowiem)

Zrób sobie herbatę ,odczekaj około 10 min, i w tedy gdy jej dotkniesz, będziesz miał podobną temp. do mojego xboxa.Co do FIFY , to na prawde liczę na pomoc, gdyż jest to uciążliwe …

Fifa miała takie bugi nawet w 12 tak było. Więc nic dziwnego.

Dooobrze, w każdej grze zdarzają się bugi.Tylko teraz co mam zrobić aby one znikły … ?